Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] nadkola tylne n15


Gość cezary81

Rekomendowane odpowiedzi

rozmawiałem kiedyś na ten temat ze znajomym blacharzem. powiedział mi ze te nadkola nie są takie dobre , ponieważ pod nimi zbiera się cały brud, który gnije sobie spokojnie. ja osobiście położyłem podwójną konserwacje w miejscach najbardziej narażonych na udeżenia kamieniami itp. po roku konserwacja wygląda bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mlody666

kolega, ja tez rozmawiałem ze znajomym blacharzem i powiedział zupełnie coś innego. Ilu "fachowców" tyle opinii. Ja przed ziną założyłem nadkola i śladu korozji po zimie nie ma a zabezpieczenia antykorozujne które było połozone na podwoziu odpada płatami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzicie fachowcy są różni ;)

 

Co do konserwacji jaką miał przeprowadzoną kolega Mlody666, proponuję zmienić "fachowca"

 

Co do opini że nadkola przyspieszają działalność "rudej" zapytajcie takich firm jak WV Audi Volvo - dlaczego je zakładają jeśli przyspiesza to rdzewienie elementów ??

 

Wg mnie w jednym i drugim przypadku - potrzebna jest osoba która ma pojęcie o tym co robi wówczas i nadkola i konserwacja świetnie zdają swój egzamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asahi, warstwa antykorozyjna była jeszcze belgijska. Ja jej u siebie nie robiłem bo nikt nie chciał się zająć tematem :P

 

W moim rejonie nie ma problemu z konserwowaniem podwozia ;)

 

Cóż z tego wynika że w Belgii też są fachowcy i "fachowcy". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a ja zrobilem tak ,zabezpieczylem wszystko farba w trudno dostepne miejsca np kielichy amorow jakis bitex w spreju nadkole przykrecilem i w szczeliny wpryskalem pianke do montarzu np okien po wyschnieciu pianki wszystko pomalowalem i niema mowy o dostawaniu sie blota czy soli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...