Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K10] Od czego to bezpieczniki?:d


Gość Marooo

Rekomendowane odpowiedzi

witam! nie kreci mi sie wentylator, jest on sprawny na krotko dziala, moze padl czujnik lecz brakuje mi paru bepiecznikow dokladnie 3,niestety nie sa one opisane na skrzynce wiec zamieszczam zdjecie moze to wlasnie bezpiecznik od wentylatora mi wypadl :D jezeli ktos wie prosze o odp ponizej zamieszczam link/zdjecie :P pozdrawiam

 

dscn0072m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam nie ba byc bezpiecznikow normalnych tylko takie cos jak widoczne obok to szare i niebieskie. Wogole tego nigdy nie miales? o jakim wentyltorze mowisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wentylatorze chlodnicy :P no to co mowisz ma sens moze to byc zalezne od pracy wentylatora? jak siegam pamiecia to nie mialem tego.

 

[ Dodano: Sro 08 Lip, 2009 21:01 ]

a wiec tak zrobilem jeszcze 1 zdjecie i te wejscia roznia sie miedzy zwyklym na bezpiecznik a na ta niebieska/szara kostke wiec musza byc tam bezpieczniki zreszta pasuja 3 akurat .

 

dscn0078o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta szara i niebieska kostka to przekażniki.Jak chcesz wiedzieć od czego są te wolne miejsca to włóż po kolei bezpieczniki i zobaczysz.Jak będziesz miał gdzieś zwarcie to spalisz bezpiecznik(koszt groszowy),Jak się nic nie uruchomi to będziesz wiedział że to puste miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jednak sie mylilem :) tam maja byc bezpieczniki :) 20stka jest od wentylatora a pozostale od lampy przeciwmgielnej i jeszcze od czegos :)

980c28950def7940med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT fajne ale pewnie drogie jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...