Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N14] Mechanizm opuszczania szyby


Gość qba_bro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość qba_bro

Witam :!: Mam problem już od ponad miesiąca w te upały śmigam z zepsutym podnośnikiem szyby (LP) nigdzie nie mogę go dostać objechałem wszystkie szroty w okolicy i nic :( . Mieliście takie problemy? Gdzie można dostać tą część ? Czy dałoby rade wcisnąć tam podnośnik od Almery? ;) Może ktoś z Was ma do sprzedania taki mechanizm?

Z góry dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość misioor

ja wyrwałem 2 za 100pln na allegro

 

dzwoń do ludzi sprzedających na częsci, ale pamietaj, że w kazdym po jakims czasie wycierają sie plastiki slizgające się po szynie, wiec powiedz sprzedającemu, ze interesją sie tylko mechanizmy bez luzu na tej szynie

 

ewentualnie jesli padły ci linki<a plastiki masz OK> to mozesz je sam dorobic, ja tak zrobiłem w VW POLO ciotki i smiga juz kilka lat, ale to pół dnia rześby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam :!: Mam problem już od ponad miesiąca w te upały śmigam z zepsutym podnośnikiem szyby (LP) nigdzie nie mogę go dostać objechałem wszystkie szroty w okolicy i nic sad.gif . Mieliście takie problemy? Gdzie można dostać tą część ? Czy dałoby rade wcisnąć tam podnośnik od Almery? wink.gif Może ktoś z Was ma do sprzedania taki mechanizm?

Z góry dzięki biggrin.gif

 

Witam jesli jesteś zainteresowany mam takie mechanizmy sterowane na korbę od Nissana Sunny N14 5D hatchback

Mam wszystkie cztery jak chcesz

Na pewno się dogadamy

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjacielu odwiedź u siebie w mieście jakikolwiek warsztat ,,dorabianie linek samochodowych" za 30-40 zeta zrobią ci to na poczekaniu..ja się bujałem z zepsutym mechanizmem rok..szukałem na sztotach,hurtowniach i w ASO(tam zaśpiewli mi 600 zeta-bo niby sprowadzane aż z amsterdamu!!!)wściekłem się i znalazłem u siebie w gdańsku taki zakład,majster wstawił mi nową linkę i bęben bo zrypany był w dosłownie 20 min..i jest cacy..polecam taką opcję..pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość corpsdiplomatique

DOTYCZY P12, Lewy przód!

Witam, ja zaś inteligentnie urwałem sobie owe przyczepione elementy do szyby, zerwało się od przymarznięcia.Linki całe, plastiki też, udało mi się ponaciągać, ale jak to przymocować do szyby, pomijam fakt, że trudno wyjąć cały mechanizm, nie mówiąc już o włożeniu go na miejsce. Pytanie brzmi... czy szybe wkleic w prowadnice na końcu po założeniu mechanizmu, czy najpierw wkleic szybe w uchwyty, a później założyć mechanizm???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...