Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] [n15] Dziwny dzwięk przy rozruchu


Gość Marcin13666

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin13666

Witam

Gdy odpalam samochód przez sekundę dwie silnik chodzi bardzo dziwnie. Tak jakby coś sie w nim telepało. Poza tym na drugim biegu bez dodawania gazu po pewnym czasie przerywa i szarpie.

 

Poza tym powyżej 2,5 tys obrotów jest strasznie głośno. Dźwięk wydobywa sie z przodu samochodu gdzieś z środkowej części deski rozdzielczej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kojak85

Kolego napisz jeszcze jaki masz samochodzik, czy dieselek, czy benzynka i jaka pojemność, przebieg.

Ogólnie podaj więcej szczegółów. Kiedy wymieniłeś olej itd. Choć olej z szarpaniem ma niewiele wspólnego. Jeśli masz obrotomierz to napisz przy jakich obrotach Ci na dwójce szarpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin13666

almera sedan 1,4 gx benzyna około 120 tys km przebiegu. Olej wymieniany regularnie ostatni w październiku. Dodam ze sprzeglo wymienione. co do obrotow to nie pamietam ile ma na dwójce (bez uzycia gazu) kiedy zaczyna przerywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

rozrząd na łańcuchu i to łańcuch się zluzował i tak telepie o obudowę. mam to samo. jakieś 2-3 sekundy po rozruchu klekot ustaje i jest spokój. a co do szarpania to jakaś inna sprawa i o tym pojęcia to ja nie mam ;] pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...