Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Project Snowflake czyli N15 sedan gti dubai white


osa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Respekt za zapał i pomysł! Faktycznie prezentuje się bardzo ładnie.

 

Myslałeś o wyjęciu tego pomarańczowego z kierunków przednich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osa wóz na ulicy reprezentuje się niesamowicie - osiągi też ma naprawdę fajne :P

No ale koniecznie musisz obniżyć d*pę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osa wóz na ulicy reprezentuje się niesamowicie - osiągi też ma naprawdę fajne :P

No ale koniecznie musisz obniżyć d*pę :D

 

i zrobić coś z ta zardzewiałą tylną belką :D tylko nie w czerwień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za mile słowa, foto jakieś ładne muszę porobić na razie alma brudna cala po weekendowym wypadzie no i uszczelkę wywaliło w wydechu przy kolektorze :(

 

DSCF9498.jpg

 

co do lusterek czarnych to tak miało być bo białe były by za mocno widoczne :P w kwestii pomarańczowych baniek w kierunkach już nad tym myślałem... znajdzie się chwila i wylatują, zawieszenie z tylu na razie jest jak jest i tak zostanie bo i tak o wszystko zawadzam wydechem który jakoś dziwnie wisi. :huh:

Tylna belka natomiast jak tylko trafi się odpowiednia będzie czerwona :lol:B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj hama na rolki :D

spoko spoko wczoraj wydech ogarnięty znaczy częściowo bo przy kolektorze już nie dmucha teraz przy kacie przedmuchy są :rolleyes2: ale już przynajmniej wisi jak należy i nie szuram po asfalcie :D

uszczelki kolejne trzeba dorabiać i może w następnym tygodniu na hamownie się wybiorę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA.... żuki-żarzą:P... inwigilacja pracuje, moher power;D!!! Mam nadzieje ze bedzie mi pisane w pazdzierniku na zlocie obejzec to autko... :dribble::dribble::dribble:

Edytowane przez zwyczajny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega wypas projekt. Chyba jeden z najodwazniejszych, bialy kolorek jest super, ciekawe jakby wygladal na czarnym felunlu.

Z ktorej Sentry sa te lampy?

Dodaje jedno szpiegowskie zdjecie

hehehe fota na wypasie akurat mnie złapałeś jak się po ziemi tarzam :P

lampy są od sentry b14 tej z przedziału 95-98 przynajmniej tak było w opisie aukcji

nad czarna felga myślałem, ale jakoś biała do mnie bardziej przemawia :D

 

HAHAHA.... żuki-żarzą:P... inwigilacja pracuje, moher power;D!!! Mam nadzieje ze bedzie mi pisane w pazdzierniku na zlocie obejzec to autko... :dribble::dribble::dribble:

co do spotu to qrcze nie wiem czy dam rade w październiku bo wyjazd się szykuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No Osa dawaj wykresa z dzisiejszych naszych hamownianych wypocin :D

Ale waliło jajami zgniłymi na hamce - pierwszy raz widziałem wóz z katem na hamce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale waliło jajami zgniłymi na hamce - pierwszy raz widziałem wóz z katem na hamce :P

Kuba czepiasz się :P miało być ekologicznie :D

 

pireszyrazosy.jpg

 

wynik marny ale teraz już może być tylko lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...