Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nissan primera p12 nawigacja


Gość nissanik2003

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nissanik2003

posiadam nissana primera 2003 .

Jak sprawdzic czy mam nawigacje w nim ,na panelu mam przycisk mapa , ale na panelu od plyt cd nie pisze nic dvd , bo czytalem wczesniejsze posty zeby zainstalowac program trzeba miec naped dvd, Czekam na szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jak masz nawigacje to ci się automatycznie wyświetli mapa

 

zobacz na filmie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak masz nawigacje to ci się automatycznie wyświetli mapa

 

zobacz na filmie

 

 

 

Witam czy istnieje możliwość znalezienia mapy Polski na CD do nawigacji do samochodu nissan maxima 1998, wcześniej była tam płytka z mapa Niemiec Road Map . I tak przy okazji ma ktoś sposób na "wariujący potencjometr" od regulacji nawiewu? pzodr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, posiadam P12 z 2004, sciągnąłem Xanavi Birdview Navigation X6.0 Europa 2006 rar, niestety bez pliku 14, nigdzie nie mogę go znaleźć żeby łatwo sciągnąć, czy ktos moze mi pomóc ?

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam, posiadam P12 z 2004, sciągnąłem Xanavi Birdview Navigation X6.0 Europa 2006 rar, niestety bez pliku 14, nigdzie nie mogę go znaleźć żeby łatwo sciągnąć, czy ktos moze mi pomóc ?

Z góry dziękuję

Też szukam czy może ktoś rozpracował już temat czy to przerasta wszystkich? Przecież Polak mówią że potrafi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...