Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Skrzynia biegów


Gość Extravert

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Extravert

Witam

 

Czy ktoś z użytkowników QQ miał przypadek awarii skrzyni biegów?

W serwisie jak zaczęli wymieniać co się stało to po chwili skwitowałem, że pół skrzyni jest do wymiany.

Historia była taka, że żona podjechała do sklepu i po załadowaniu bagażnika nie mogła już ruszyć - skrzynia zablokowała się. Poszedła wodzik, pierśień, zębatki i coś jeszcze - już nie pamiętam co - dla podniesienia emocji powiem, że QQ ma 1100 km przejechane.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze cos podobnego stalo sie na skrzyżowaniu - i podobnie byl funkiel nowka, w serwisie powiedzieli ze jakies linki byly wadliwe, co jednak nie przeszkodzilo, zeby wymienic pol skrzyni.

 

Ja jezdze QQ juz dwa lata i ze skrzynia nie bylo problemow wiec jak to zwykle zalezy jak sie trafi ;-)

 

pozdrawiam

Robko

 

 

Witam

 

Czy ktoś z użytkowników QQ miał przypadek awarii skrzyni biegów?

W serwisie jak zaczęli wymieniać co się stało to po chwili skwitowałem, że pół skrzyni jest do wymiany.

Historia była taka, że żona podjechała do sklepu i po załadowaniu bagażnika nie mogła już ruszyć - skrzynia zablokowała się. Poszedła wodzik, pierśień, zębatki i coś jeszcze - już nie pamiętam co - dla podniesienia emocji powiem, że QQ ma 1100 km przejechane.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

kolego przerabiałem wymiane gwarancyjna przy przebiegu 40 tyś, u mnie trochę charczało przy wrzucaniu tr ójki i piątki , serwis po weryfikacji stwierdził awarie synchrinizatora i wysprzeglika ale załatwili tak że wymienili cała skrzynię na nową:) sprowadzenie skrzyni z japoni bo w magazynie na europe nie było trwało tylko tydzień akcja "priorytet gwarancja" także wielki szacun za tak szybkie rozwiązanie sprawy. Z tego co piszesz to innej opcji jak wymiana skrzyni całkowitej nie ma skoro u mnie trzy stosunkowo niedużej awari wymienili cała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...