Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Schowek - panel środkowy


Gość macin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam Almerę z 2003 roku 1.5. Na srodku jest półka otwarta. W modelach z komputerem jest tam komputer, ale w niektórych modelach zauważyłem że ta półka jest zamykana, co wydaje mi się bardziej użyteczne. Czy jeśli kupię taki panel na np. allegro:

http://www.allegro.pl/item684277967_nissan_almera_n16_konsola_schowek_panel_srodkowy.html

 

to będzie pasował do mojego auta. Założę to bez problemu?

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam Almerę z 2003 roku 1.5. Na srodku jest półka otwarta. W modelach z komputerem jest tam komputer, ale w niektórych modelach zauważyłem że ta półka jest zamykana, co wydaje mi się bardziej użyteczne. Czy jeśli kupię taki panel na np. allegro:

http://www.allegro.pl/item684277967_nissan_almera_n16_konsola_schowek_panel_srodkowy.html

 

to będzie pasował do mojego auta. Założę to bez problemu?

Dzięki za pomoc.

Powinna pasować bez problemu bo tak mi się wydaje że deska jest taka sama tylko zmienili półke na schowek (to jest lifting - i almera była droższa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie pasowac bez problemu, ja u siebie tez taki manewr zrobilem :)

Może ewentualnie różnic się kolorystycznie wiec dobrze się przyjrzyj bo są tez w jakimś takim dziwnym szaro-złotym odcieniu. I pokrętła od nawiewów są gumowane, wydaje mi się ze lepsze, ja miałem fabrycznie plastiki.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ewentualnie różnic się kolorystycznie wiec dobrze się przyjrzyj bo są tez w jakimś takim dziwnym szaro-złotym odcieniu. I pokrętła od nawiewów są gumowane, wydaje mi się ze lepsze, ja miałem fabrycznie plastiki.

 

A czy ktoś wie czy można ten element kupić w ASO i ile kosztuje?

W zasadzie to nie bardzo mam jak sprawdzić jak to się będzie miało kolorystycznie.

 

Jeszcze pytanie czy są jakieś problemy z wymianą. Wydaje mi się na pierwszy rzut oka, że coś tam trzeba kombinować przy włączniku świateł awaryjnych. Nie chciałbym tego urwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba kombinować przy wymianie, pociągasz schowek mocno do siebie i już jest praktycznie wyjęty. Wyłącznik awaryjnych wyjmiesz po odpięciu od niego kabli. Nie ma tam żadnych problemów i kombinacji.

Co do ceny w ASO to nie mam pojęcia... ale napewno sporo. Ja kupiłem za 70 PLNów.

 

Pozdrawiam

yaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny w ASO to nie mam pojęcia... ale napewno sporo. Ja kupiłem za 70 PLNów.

 

Pozdrawiam

yaru

 

Dzięki za pomoc. Kupiłem na alledrogo również za 70 PLN. Jak dostanę to zamontuje. Zobaczymy jak to będzie pasować, a na pewno będzie bardziej funkcjonalny niż ten aktualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nocna_Mgielka

A jak trochę z innej beczki w sprawie tej półki. Czy wam tez w czasie jazdy przy jakimś podbiciu ona się otwiera? Ja kiedyś przez to zawału dostanę za kółkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak trochę z innej beczki w sprawie tej półki. Czy wam tez w czasie jazdy przy jakimś podbiciu ona się otwiera? Ja kiedyś przez to zawału dostanę za kółkiem :)

 

Nie strasz mnie. Zamontuję, wypróbuję, skomentuję. Ale mam nadzieję, że raczej się nie otwiera. Choć pewnie istotne jest po jakich wybojach jeździsz? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc zapytam tutaj.

Czy ktoś się orientuje jak zmienić mieszek ochronny dźwigni biegów i jaki pasuje? Da rady to samemu zrobić? Zauważyłem, że się przeciera, więc można wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak trochę z innej beczki w sprawie tej półki. Czy wam tez w czasie jazdy przy jakimś podbiciu ona się otwiera? Ja kiedyś przez to zawału dostanę za kółkiem :)

 

No ba!.. przecież to słynny wykrywacz dziur ;D .. jak jest za duża dziura to sie otwiera :) i wtedy dziure sie zgłasza do zarzadu drog i zieleni :D

 

nie jest tragicznie - mi sie otwiera na prawde bardzo rzadko.. siła fizyki cóż zrobić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowany. Trochę się namęczyłem z awaryjnymi, bo nie bardzo wiedziałem jak końcówkę wyciągnąć, ale dałem rade.

Teraz czeka mnie wymiana mieszka ochronnego i pewnie męczenie się z odłączeniem zapalniczki. Dzisiaj jak tam zaglądałem znalazłem dziwną kostkę do niczego nie podłączoną, wyglądającą na pierwszy rzut oka jak ta od świateł. Wie ktoś co to takiego? Almera 1.5 z 2003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...