Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] tłumik środkowy


Gość Monia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problemik - ponieważ Malina stoi ciut niżej, często zdarza się, że haczę i trę środkowym tłumikiem (progi, podjazdy itp), w końcu kiedyś go całkiem wyrwę i zabiję przechodniów hukiem ;-)

 

 

....i teraz pytanie do fachowców: co z tym fantem zrobić? podwiesić (a dodam, że nie ma tam wieszaków, więc trza by kombinować jak kuń pod górkę) czy wywalić i wrzucić samą rurkę? i czy jeśli już, to czy wywalenie tego tłumika nie wiąże się od razu z mega hałasem w samochodzie? doradźcie, please! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi tez troszke zwisal :) ale bylem u fachowca bo faktycznie tam nie ma wieszaka przy srodkowym i poprostu podniosl go do gory i przyspawal kawalek zelastwa od tlumika do rury wydechowej, poprostu umocnil zeby nie opadal w dół. jak bedziesz na gg wyajsnie Ci to jak to u mnie wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pavoolon

mozesz dac mniejszy przelotowy albo calkiem wywalic - bedzie troche glosniej ale sa szanse na wysrzaly przy odpuszczaniu gazu - kiedys tak mialem, piekna sprawa 8)

 

P.S. nie przejezdzalas tak czasem ostatnio kolo akademii ekonomicznej w katowicach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...właśnie nie chcę, żeby było za głośno! ;-) jeszcze pomyślę!

 

ps. a przejeżdżałam dzisiaj na przykład.....przejechałbym Cię może Pawełku? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe......całe szczęście, że odległośc była bezpieczna, bo wiesz......różnie bywa hehe......jeżdżę w tamte rejony do hurtowni, więc zdarza misie przemknąć pod instytutem naukowym ;-) a następnym razem daj jakis znak-sygnał ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bylem u fachowca bo faktycznie tam nie ma wieszaka przy srodkowym i poprostu podniosl go do gory i przyspawal kawalek zelastwa od tlumika do rury wydechowej,

 

Nio i chyba tak będę musiała zrobić....tymczasem ;-) dzięks!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...