Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

FOTEL KIEROWCY


JACKO29

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was już miał problem z fotelem kierowcy?,bo mnie właśnie to dotknęło i podzielę się z wami tym doświadczeniem.Wykładzina fotela(gąbka)zjechała sobie ze stelaża odsłaniając go na tyle skutecznie że podczas jazdy cały czas pod prawą łopatką czułem wbijający się pręt.Najgorzej było przy wsiadaniu.Naprawa około 4 godzin i powiem wam szału ni ma,podciągnęli gąbkę ale w miejscu stelaża znowu tej gąbki jest więcej i ciśnie w plecy,pojeżdżę trochę i zobaczę może się uleży jak nie to będę cisnął o wymianę fotela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa - z reguły słyszy się o puszczających szwach, ale żeby gąbka odeszła od stelaża to coś nowego, przynajmniej dla mnie.

U mnie zydelek narazie o.k - zobaczymy co będzie dalej :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to kwestia (nad)wagi kierowcy??? - ech - znowu się naraziłem... B)

Eeee tam :D Dar'uję Ci to :D

a waga noooo 95 kilo swoje robi.

Ale dzisiaj ja zajrzałem w fotel bo źle zrobiony,okazuje się że pęknięta jest gąbka na plecach i będę nalegał na wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

95 kilo swoje robi.

usprawiedliwię cię :P ja ważę ok 7 kilo mniej ale nie zmienia to faktu że fotele są nieszczególnie solidne, jakby zakładali,że usiądzie na nich Japończyk o wzroście 165 cm i wadze 60 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę w poniedziałek na oględziny do serwisu do Chorzowa,na wstępie pan powiedział że gąbka na plecach do wymiany,widocznie już ktoś miał z tym do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni wymienić poszycie oparcia fotela ponieważ gombka jest razem z poszyciem i zlikwidować ostre krawędzie bo to od nich się przeciera gąbka a puźniej tapiceka. W K12 częsta przypadłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to coś nowego! Masz rację poszycie na innych fotelach wygląda tak jakby było przyklejone.

Jest postęp! Wymiana fotela zaklepana na 14 sierpnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...