Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

kodowanie pilota - problem


walgula
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Proszę o pomoc, bo mam problem z pilotem. Zakupiłem zapasowy pilot na allegro i podczas kodowania wg załączonej instrukcji coś musiałem skopać, bo oryginalny pilot przestał działać. Mam pytanko jak to teraz odkręcić? Jak prawidłowo zakodować pilota 5WK4 782?

Pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Proszę o pomoc, bo mam problem z pilotem. Zakupiłem zapasowy pilot na allegro i podczas kodowania wg załączonej instrukcji coś musiałem skopać, bo oryginalny pilot przestał działać. Mam pytanko jak to teraz odkręcić? Jak prawidłowo zakodować pilota 5WK4 782?

Pozdrawaim

Przeczytaj ten temat:

http://www.nissanklub.pl/?showtopic=56121&st=0&p=655965&hl=kodowanie%20pilota&fromsearch=1entry655965

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie dowiedzialem, to nalezy zakodowac oba kluczyki jednoczesnie, albo przynajmnije ten stary za pomoca procedury z linka powyze, Problem w tym, ze po wejsciu w tryb kodowania i przyciskaniu guzikow otworz i zamknij nie dostaje potwierdzenia w postaci mrugniecia kierunkami. Co moze powodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie dowiedzialem, to nalezy zakodowac oba kluczyki jednoczesnie, albo przynajmnije ten stary za pomoca procedury z linka powyze, Problem w tym, ze po wejsciu w tryb kodowania i przyciskaniu guzikow otworz i zamknij nie dostaje potwierdzenia w postaci mrugniecia kierunkami. Co moze powodem?

A masz wogóle potwierdzenie wejścia w tryb kodowania (2 razy kieunki)- wszystkie drzwi muszą być otwarte z centralnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, 2 kierunkami poblyska. Wtedy biore sie za wciskanie "otworz" i 3 razy "zamknij". I wtedy juz d... Nie blyska 1 raz kierunkami:( Nie wiem co jest nie halo:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, 2 kierunkami poblyska. Wtedy biore sie za wciskanie "otworz" i 3 razy "zamknij". I wtedy juz d... Nie blyska 1 raz kierunkami:( Nie wiem co jest nie halo:(

Sprubuj zaprogramować tylko pilota który ci działał wcześniej. Ja kiedyś z tym walczyłem i też nie mogłem zapogramować a poblem polegał na tym że puszczałem oba przyciski pilota jednocześnie a jak puściłem najpierw przycisk zamykania a potem przycisk otwierania pilot się zapogramował (czas pomiędzy puszczeniem przycisków niecała sekunda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziala, ze tak powiem;) Stary pilot sie zaporogramowal Powoli zaczalem juz tracic nadzieje, a tu nagle zamrugal mi raz kierunkami. Natomiast nowy na razie nie chce wspolpracowac;( Mysle zeby wymienic bateryjki i wtedy pokombinowac. JDzieki za pomoc Ta sekwencja z puszczaniem najpierw "zamknij" pomogla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienilem bakteryjki w drugim pilocie bo byly padniete, ale w dalszym ciagu odmawia checi zakodowania:( Stary pilocik zakodowal sie i dziala bez problemu. Macie moze pomysl z czym pokombinowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienilem bakteryjki w drugim pilocie bo byly padniete, ale w dalszym ciagu odmawia checi zakodowania:( Stary pilocik zakodowal sie i dziala bez problemu. Macie moze pomysl z czym pokombinowac?

 

 

A masz pod kierownicą przełącznik (dzwigienka)? Jeśli tak to machnij nim najpierw (lewo/prawo) 13 razy (piknięć) na włączonym zapłonie (tryb programowania potwierdzi dwukrotnym piknięciem) a potem wciśnij tzw. valet key (ten środkowy) na pilocie. System ustawi się na programowanie pilotów. To samo powtórz dla drugiego pilota - alarm Avital. W sumie 5 minut i po robocie!

Edytowane przez olgi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nowa bateryjka napewno jest dobrze włożona ?.

Zakładam że pilot jest nowy - skontaktuj się ze sprzędającym powiec że rozprogamował się też stary pilot ale go zaprogramowałeś bez problemu a ten nowy niechce, może miał zwroty tych pilotów - może były wadliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...