Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11]Światła awaryjne


wieshaq

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest następujący: AWARYJNE PADŁY :angry:

1.

Światła awaryjne a raczej wszystkie kierunkowskazy zapalają się przy otwieraniu i zamykaniu auta z pilota.

2.

Kierunkowskazy działają bez zarzutu nie ma nierównych mignięć,żarówki w porządku. itp.

3.

Wszystkie bezpieczniki sprawdzone(proforma te pod maską też).

4.

Przycisk włącznika awaryjnych zweryfikowany pozytywnie.

5.

Jedyne czego nie miałem okazji zweryfikować to przekaźniki przy bezpiecznikach w kabinie zrobiło się zbyt ciemno i mokro :( .

 

Pytanie brzmi następująco który z tych przekaźników za co jest odpowiedzialny bo nawet w serwisówce pobranej z Faq nie odnalazłem rozpiski który jest który?

 

 

 

P.S. Uprzejmie proszę o nie wpisywanie że już było, poszukaj itd. Przewaliłem na piechotę cały dział Micra wszystkie 75 stron

(wyszukiwarka na nowym skrypcie jest do bani wpisując "Światła awaryjne" z zaznaczeniem dział Micra wywalił wszystko co było ze słowem Światła. Wpisując "Światła awaryjne Micra" znalazłem problemy z tymi światłami z działach Almera, Sunny i Primera).

Finalnie nie znalazłem nic pasującego, i mało prawdopodobne żebym to przeoczył :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest następujący: AWARYJNE PADŁY :angry:

1.

Światła awaryjne a raczej wszystkie kierunkowskazy zapalają się przy otwieraniu i zamykaniu auta z pilota.

2.

Kierunkowskazy działają bez zarzutu nie ma nierównych mignięć,żarówki w porządku. itp.

3.

Wszystkie bezpieczniki sprawdzone(proforma te pod maską też).

4.

Przycisk włącznika awaryjnych zweryfikowany pozytywnie. - .............. a jak to zrobiłeś ?

 

witam. mam K11 1.3 SLX , i jeden przekaźnik od kierunkowskazów. a włacznik awaryjnych zwiera 2 kanały (lewy i prawy) i kierunki działają razem. tak samo jak masz z alarmem tam przekaźnik puszcza napięcie na dwie strony razem. (równolegle). jak sprawa aktualna to poszukam gdzie jest zamontowany. a w ramach luzu jak można go szybko sprawdzić. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Nie stykało przy kostce od awaryjnych sprawa rozwiązana.:rolleyes:

Gdzie jest ta kostka?

 

mam taki sam problem że nie działają światła awaryjne. Dodam również że jeśli wcisnę przycisk awaryjnych to wyłącza się wcześniej włączony kierunkowskaz. Nie ważne czy odpalę lewy czy prawy. Jeżeli przycisk nie jest wciśnięty kierunki działają normalnie. Awaryjnych świateł nie ma wcale. W czym może być problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...