Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Demontaż tapicerki drzwi w Almerze n16 3D. Pomocy.


Gość root78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zabieram się do wymiany głośników w drzwiach mojej Almery n16 3D. Odkręciłem wszystkie śruby mocujące tapicerkę - plastiki drzwi, aby dostać się do głośników i napotkałem na problem. Nie wiem jak odkręcić tę nieszczęsną korbkę do opuszczania szyby, blokuje mi możliwość ściągnięcia tej tapicerki i nie mogę się dostać do środka drzwi. Szukałem pomocy na forum ale nic nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między korbką, a tapicerką auta jest założony drucik, coś na kształt litery omega ( Ώ ). Założone jest to na wcisk, podobnie jak w innych autach, gdzie szyby są na korbkę.

Pamiętaj, że po zdjęciu korbki, czekają jeszcez zatrzaski tapicerki, musisz to robić z wyczuciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między korbką, a tapicerką auta jest założony drucik, coś na kształt litery omega ( Ώ ). Założone jest to na wcisk, podobnie jak w innych autach, gdzie szyby są na korbkę.

Pamiętaj, że po zdjęciu korbki, czekają jeszcez zatrzaski tapicerki, musisz to robić z wyczuciem.

 

Dzięki za pomoc. Jakoś się z tym uporałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...