Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera P10 GT Rybona


Rybon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmm.. no to mam do myslenia. Co do swinki jest to konieczne ale chlopaki gdzie to dostane, wiem ze jest to dość drogie..

 

dostaniesz ecu mastera u Kuby w promocyjnej cenie dla NKP :-) bez tego nie wystoisz wiekszej przeplywki niestety ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz juz wszystko wiem. dzieki wielkie. Będą fundusze to sie za to biore.

 

przed modami chcialbym swoja Primke zbadać na rolkach. U mnie w lodzi jest lipa jesli chodzi o hamownie, a jak sytuacja wyglada w warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz juz wszystko wiem. dzieki wielkie. Będą fundusze to sie za to biore.

 

przed modami chcialbym swoja Primke zbadać na rolkach. U mnie w lodzi jest lipa jesli chodzi o hamownie, a jak sytuacja wyglada w warszawie.

 

 

oj w warszawie jest gdzie hamowac ;-) do wyboru do koloru ale chyba najlepiej do Energy Gaz Polska tam jest tez znizka dla NKP - 80 zlotych a hamownie. Normalnie 100 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj w warszawie jest gdzie hamowac ;-) do wyboru do koloru ale chyba najlepiej do Energy Gaz Polska tam jest tez znizka dla NKP - 80 zlotych a hamownie. Normalnie 100 zl.

chcemy tu z lodzi paroma autkami zajechać i zobaczyć co te nasze 4 kola potrafia

 

a jak radzisz sobie ze swoja Primka? na jakim etapie jestes..?

Edytowane przez Rybon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcemy tu z lodzi paroma autkami zajechać i zobaczyć co te nasze 4 kola potrafia

 

a jak radzisz sobie ze swoja Primka? na jakim etapie jestes..?

 

 

ja narazie muse wymienic sonde lambda. Potem zastanawiam sie nad wywaleniem gazu. A generlanie czekam na kolektor z usa i robie reszte wydechu.

no to polecam Energy gaz , moze bysmy sie dolaczyli z warszawy i pojechali wieksza grupa, skoro ma podjechac kilka aut z łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja narazie muse wymienic sonde lambda. Potem zastanawiam sie nad wywaleniem gazu. A generlanie czekam na kolektor z usa i robie reszte wydechu.

no to polecam Energy gaz , moze bysmy sie dolaczyli z warszawy i pojechali wieksza grupa, skoro ma podjechac kilka aut z łodzi.

hmm czemu nie ogolnie dobry pomysł, my jedziemy w 4 tak wiec szalenstwa nie ma;p

 

jestem jak najbardziej za.

 

co do kolektora ile cie kosztował i jak go załatwiłeś masz moze link do tego cuda..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybon mówisz ze jadą 4 autka, możesz podać kto , bo myślę że może być więcej chętnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybon mówisz ze jadą 4 autka, możesz podać kto , bo myślę że może być więcej chętnych

hehe piotrek

 

przepiał, ja, kriss i maro kogo jeszcze masz..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np snoopy, ja, Rzeźnik, kolega od hondy, nie wiem jak wronek i reszta ludzi

Piotrek juz to widze jak oni jada na hamownie do wawy, wczoraj z nimi rozmawialem i deklarowali sie na 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do nissomaniaków którzy bawili sie juz kolektorami bądź ściągali je za oceanu. Otoż:

 

Czy warto poświecac pieniadze na takie cuda?

Czemu tak bardzo różnią sie cenowo??

 

1. Kolektor USA

 

2. Kolektor USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do nissomaniaków którzy bawili sie juz kolektorami bądź ściągali je za oceanu. Otoż:

 

Czy warto poświecac pieniadze na takie cuda?

Czemu tak bardzo różnią sie cenowo??

 

1. Kolektor USA

 

2. Kolektor USA

1-wszy ma 2.5' na wyjściu, drugi 2.25' tyle co 4-2-1 z Sunny GTI więc masz odpowiedź, a co daje taki kwasiak? Poczytaj prawie każdy go ma, ja nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do nissomaniaków którzy bawili sie juz kolektorami bądź ściągali je za oceanu. Otoż:

 

Czy warto poświecac pieniadze na takie cuda?

Czemu tak bardzo różnią sie cenowo??

 

daja duzo o dziwo, na poczatku zanim pierwsze egzemplarze trafily pod maski aut bylo sceptyczne podejscie do nich, ale wydaja bardzo dobrze, i wydadza do duzych mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do nissomaniaków którzy bawili sie juz kolektorami bądź ściągali je za oceanu. Otoż:

 

Czy warto poświecac pieniadze na takie cuda?

Czemu tak bardzo różnią sie cenowo??

 

daja duzo o dziwo, na poczatku zanim pierwsze egzemplarze trafily pod maski aut bylo sceptyczne podejscie do nich, ale wydaja bardzo dobrze, i wydadza do duzych mocy

nie wiesz czy ktoś potrafił by mi cos takiego sciagnać ze stanow, szczrze to nie mam doświadczenia kupowania na ebay.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiesz czy ktoś potrafił by mi cos takiego sciagnać ze stanow, szczrze to nie mam doświadczenia kupowania na ebay.com

odezwij się na PW do osy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybon odnośnie tej hamowni to wiem że chcieli ale w Łodzi, codo Wawy to pewnie masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybon odnośnie tej hamowni to wiem że chcieli ale w Łodzi, codo Wawy to pewnie masz rację.

nie wiem jak wy ja chcialbym pojechać do wawy moim zdaniem najlepiej i najprofejonalniej niz w lodzi a przejechac sie tez mozna ;p

 

 

Dzieki mimier

Edytowane przez Rybon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt pytanko nie jest zwiazane bez modów, jednak bez tego lipa..

 

Potrzebuje uszczelke pod mise olejowa do SR20DE gdzie ta cholere znaleść, szukalem na alegro w necie i lipa...

Jaka oliwe polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj jak nie znajdziesz nigdzie uszczelki pod miske, to sylikonem zrob to szarym, sprawdza sie bez problemu tylko trzeba porzadnbie i dokladnie rozprowadzic sylikon. A oliwe, zalezy co zalewasz syntetyk czy połsyntetyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt pytanko nie jest zwiazane bez modów, jednak bez tego lipa..

 

Potrzebuje uszczelke pod mise olejowa do SR20DE gdzie ta cholere znaleść, szukalem na alegro w necie i lipa...

Jaka oliwe polecacie?

 

W SR20 miska jest składana na szary silikon (płynna uszczelka)tak jak napisał Rossi20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...