Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

A32 pilot centralnego zamka


Gość ZibiA32
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, stałem się wreszcie posiadaczem Maximy A32 z 99 r wersja europejska i mam jeden problem. Nie działa pilot od centralnego zamka. Sprzedający powiedział ,że to kwestia baterii :( . Jak wymieniłem to nadal nie działał. W zaprzyjażnionym serwisie powiedziano mi ,że pilot nie wysyła fal radiowych. Czy możecie polecić kogoś w Warszawie, kto albo naprawia takie piloty albo sprzedaje używane (ewentualnie nowe ale nie w cenie z ASO (750 pl)) i je koduje. Czy można np. kupić pilot uniwersalny i go samemu zakodować. Poszukuję również mechanizmu wycieraczek do tego modelu.

 

Mam również pytanie o tylny spoiler czy ktoś w Polsce tym handluje czy trzeba ściągnąć z USA?

 

Pozdrawiam Wszystkich użytkowników Nissanów a szczególnie MAXIMEK !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znajdziesz zakład radiotechniczny to na pewno Ci zrobią, w Nowym Targu zapłaciłem za drobne lutowanie i nową baterią 15 zł w pilocie do A32.Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy sprawdź antynapad jeśli jest, i lutowanie.

Miałem kiedyś problem w Primerze zgubiłem kluczyki z pilotem, dorobiono mi w punkcie usługowym na Ursynowie - kosztowało ok. 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania. Czy ktoś się orientuje czy te piloty z ebaya będą działały ?

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/1995-1996-1997-95-96-97-NISSAN-MAXIMA-KEY-REMOTE-FOB_W0QQcmdZViewItemQQ_trkparmsZ65Q3a12Q7c66Q3a2Q7c39Q3a1Q7c72Q3a1171Q7c293Q3a1Q7c294Q3a50QQ_trksidZp3286Q2ec0Q2em14QQhashZitem19b54a62c4QQitemZ110415733444QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

 

Zastanawiam się czy rzeczywiście zaprogramowanie tego pilota jest takie proste jak piszą w aukcji, włożyć kilka razy do stacyjki , nacisnąć przycisk na pilocie i jest zaprogramowany ? Miał ktoś już z tym do czynienia ? Bo 30$ to chyba nie dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wiedziec ze pilot do wersji amerykanskiej i europejskiej jest inny. Mozesz kupic sobie pilota w polsce z jakiegos auta z rozbiorki. Pilota mozesz sobie sam zaprogramowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Ebay'a właśnie wczoraj zamówiłem pilota, facet twierdził ze na 100 % działa tez z wersją europejską , powinienem go dostać za jakieś 2 tygodnie. Dam wtedy znać czy działa.

 

 

 

Przyłączam się do pytania. Czy ktoś się orientuje czy te piloty z ebaya będą działały ?

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/1995-1996-1997-95-96-97-NISSAN-MAXIMA-KEY-REMOTE-FOB_W0QQcmdZViewItemQQ_trkparmsZ65Q3a12Q7c66Q3a2Q7c39Q3a1Q7c72Q3a1171Q7c293Q3a1Q7c294Q3a50QQ_trksidZp3286Q2ec0Q2em14QQhashZitem19b54a62c4QQitemZ110415733444QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

 

Zastanawiam się czy rzeczywiście zaprogramowanie tego pilota jest takie proste jak piszą w aukcji, włożyć kilka razy do stacyjki , nacisnąć przycisk na pilocie i jest zaprogramowany ? Miał ktoś już z tym do czynienia ? Bo 30$ to chyba nie dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zebys sie nie zdziwil jak nie zadziala z wersja euro. Pilot us ma funkcje otwierania szyb przednich i wlaczania klaksonu a euro zamiast wlaczania klaksonu ma wlacznik lampki w srodku. Generalnie zostalo sprawdzone (przez Szalonego) ze nie da sie go zaprogramowac do qx-a.

Ps. ja za dwa piloty w polsce zaplacilem ok 110zl. Trzeba bylo tylko troche podzwonic i poszukac najlepszych ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Ebay'a właśnie wczoraj zamówiłem pilota, facet twierdził ze na 100 % działa tez z wersją europejską , powinienem go dostać za jakieś 2 tygodnie. Dam wtedy znać czy działa.

 

 

To nie zapomnij napisać czy zadziała :), jeśli tak to może sam zakupię... swoją drogą gdyby było tak jak mówi dylson to nie wyglądałby ten pilot identycznie jak w wersji europejskiej tzn z namalowanymi symbolami otwierania klapy bagażnika, włączania oświetlenie wewnątrz i zamykania, otwierania drzwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maxi-Dyla

Piloty faktycznie wyglądają identycznie ale różnią się funkcją jednego przycisku (światło w kabinie/Alarm). Moim zdaniem pilot od US nie podejdzie do wersji euro. Sprawdzane to było na dwóch maximach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą gdyby było tak jak mówi dylson to nie wyglądałby ten pilot identycznie jak w wersji europejskiej tzn z namalowanymi symbolami otwierania klapy bagażnika, włączania oświetlenie wewnątrz i zamykania, otwierania drzwi...

I tu Cie zaskocze bo rysunki na pilotach nie sa takie same. Jest inny rysunek wlasnie od guzika alarmu/oswietlenia. Ale moze jakims cudem zadziala (czego zycze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To nie zapomnij napisać czy zadziała :), jeśli tak to może sam zakupię... swoją drogą gdyby było tak jak mówi dylson to nie wyglądałby ten pilot identycznie jak w wersji europejskiej tzn z namalowanymi symbolami otwierania klapy bagażnika, włączania oświetlenie wewnątrz i zamykania, otwierania drzwi...

Witam,

 

odebrałem pilota z Ebay'a , niestety nie załączyli do niego instrukcji, czy ktoś z was może mi powiedzieć jak się programuje pilota do A32?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

odebrałem pilota z Ebay'a , niestety nie załączyli do niego instrukcji, czy ktoś z was może mi powiedzieć jak się programuje pilota do A32?

 

 

Wpisz w szukajkę, ja nie pamiętam z głowy ale na 100% było w dziale maxima opisane (na 99% post Szalonego)

 

 

http://www.programyourremote.com/classified/DisplayAd.asp?id=1049

Edytowane przez GRZECHu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam!!!

Jestem posiadaczem maximy 98r 2.0qx i mam problem z pilotami,a mianowicie żaden z nich nie działa nie można zamknąć\otworzyć auta ani bagażnika znajomy mechanik powiedział,że mógł się pilot rozkodować po wymianie baterii więc wziąłem drugi pilot i też nic.Autko można otworzyć jedynie z kluczyka ale wtedy włącza się alarm ten fabryczny.Ma ktoś może jakiś pomysł co mogło się stać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim przypadku pozostaje zakład radiotechniczny, najlepiej w jakimś małym miasteczku, bo w dużych miastach są "fachowcy" od wyłudzania pieniędzy. Sprawdź jeszce czy przy otwieraniu wszystkich drzwi pali się lampka w posufitce - każde drzwi i bagażnik otwieraj osobno. czy masz antynapad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...