Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11GT - jaka instalacja, może BRC 24?


Gość matxxx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko bo juz naczytalem sie roznych opinii i w zwiazku z tym chcialbym zapytac jakis posiadaczy modelu P11 Gt czy wogole jest sens montowac do tego samochodu instalacje gazowa a jezeli juz tak to na co sie zdecydowac bo opinie sa rozne jedni zachwalaja BRC 24 a znowu inni Staga 300 .drugi pytanie to takie czy ktos zna jakis dobry zaklad ktory zna sie na rzeczy w okolicy lublina z gory dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ale jak ktoś rocznie robi 5 tys kilometrów rocznie to jest sens pakowania 2500zł na LPG ?? Fakt ze przy tankowaniu mniej boli :)

Edytowane przez stapcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUTO-GAZ

SNOPKÓW 56A/// Lublin

tel.609258834

 

Kolega Oska montował tam do swojej GT ,

z tego co pamiętam Stag 300, Skorpion GT , Matrix .

 

Ja w mojej 2.0 zakładałem tam Stag 4, Zavoli , MJ .

 

Pzdr

Edytowane przez Tony212
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ktoś rocznie robi 5 tys kilometrów rocznie

 

kurcze whistle.gif tyle to chyba zrobiłem w ostatnich 2 tygodniach laugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego założyłeś LPG :) Ja przestałem tak dużo jeździć jak wcześniej bo przyszła zona kupiła sobie furkę na dojazdy do pracy. Wcześniejsza p10 kręciłem 30 tys rocznie. Szkoda ze kupiła sobie furkę po założeniu gazu w moim GT. Teraz bardziej rodzinne auto by mi się przydało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego założyłeś LPG :) Ja przestałem tak dużo jeździć jak wcześniej bo przyszła zona kupiła sobie furkę na dojazdy do pracy. Wcześniejsza p10 kręciłem 30 tys rocznie. Szkoda ze kupiła sobie furkę po założeniu gazu w moim GT. Teraz bardziej rodzinne auto by mi się przydało

chyba WP11 chyba że coś wiekszego Dino kręci faktycznie przebiegi ,,ja powiem tak kupiłem autko z Blosem i wpadła mi w łapy instalacja sekw za free i sam podpoiłem +powiedzmy hanki do kupione różnica w dynamice wielka i mniejsze spalanie w mieście przy 5 tysiach w mieście bym sie zastanawiał może nad 2 gem ..choć to kalectwo ,,troche ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bym sie zastanawiał może nad 2 gem

 

Tofu przyjacielu, do wtrysku, II gen?, devil.gif takim rozwiązanią mówimy stanowcze nie laugh.gif

 

 

 

OT. zrobiłem podgrzewanie matrixa, narazie pająk pod maską ale miałem tylko godzinkę na złożenie i zobaczę jak się sprawuje wtedy wszystko poukładam jak powinno, przełącznie na LPG zostawię jak w lecie i zobaczymy czy kiwa rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...