Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

P11GT - jaka instalacja, może BRC 24?

Guest matxxx
 Share

Recommended Posts

Guest matxxx

mam pytanko bo juz naczytalem sie roznych opinii i w zwiazku z tym chcialbym zapytac jakis posiadaczy modelu P11 Gt czy wogole jest sens montowac do tego samochodu instalacje gazowa a jezeli juz tak to na co sie zdecydowac bo opinie sa rozne jedni zachwalaja BRC 24 a znowu inni Staga 300 .drugi pytanie to takie czy ktos zna jakis dobry zaklad ktory zna sie na rzeczy w okolicy lublina z gory dzieki za odpowiedz

• 1 year later...

Stag300 + Hana + Reduktor Magic + p Adam Rogowski z okolic Lublina i powinno być OKI. Szczegółów do kontaktu poszukaj na www.lpg-forum.pl

Ale jak ktoś rocznie robi 5 tys kilometrów rocznie to jest sens pakowania 2500zł na LPG ?? Fakt ze przy tankowaniu mniej boli :)

Edited by stapcio

AUTO-GAZ

SNOPKÓW 56A/// Lublin

tel.609258834

Kolega Oska montował tam do swojej GT ,

z tego co pamiętam Stag 300, Skorpion GT , Matrix .

Ja w mojej 2.0 zakładałem tam Stag 4, Zavoli , MJ .

Pzdr

Edited by Tony212

Ale jak ktoś rocznie robi 5 tys kilometrów rocznie

kurcze whistle.gif tyle to chyba zrobiłem w ostatnich 2 tygodniach laugh.gif

Dlatego założyłeś LPG :) Ja przestałem tak dużo jeździć jak wcześniej bo przyszła zona kupiła sobie furkę na dojazdy do pracy. Wcześniejsza p10 kręciłem 30 tys rocznie. Szkoda ze kupiła sobie furkę po założeniu gazu w moim GT. Teraz bardziej rodzinne auto by mi się przydało

Dlatego założyłeś LPG :) Ja przestałem tak dużo jeździć jak wcześniej bo przyszła zona kupiła sobie furkę na dojazdy do pracy. Wcześniejsza p10 kręciłem 30 tys rocznie. Szkoda ze kupiła sobie furkę po założeniu gazu w moim GT. Teraz bardziej rodzinne auto by mi się przydało

chyba WP11 chyba że coś wiekszego Dino kręci faktycznie przebiegi ,,ja powiem tak kupiłem autko z Blosem i wpadła mi w łapy instalacja sekw za free i sam podpoiłem +powiedzmy hanki do kupione różnica w dynamice wielka i mniejsze spalanie w mieście przy 5 tysiach w mieście bym sie zastanawiał może nad 2 gem ..choć to kalectwo ,,troche ,

bym sie zastanawiał może nad 2 gem

Tofu przyjacielu, do wtrysku, II gen?, devil.gif takim rozwiązanią mówimy stanowcze nie laugh.gif

OT. zrobiłem podgrzewanie matrixa, narazie pająk pod maską ale miałem tylko godzinkę na złożenie i zobaczę jak się sprawuje wtedy wszystko poukładam jak powinno, przełącznie na LPG zostawię jak w lecie i zobaczymy czy kiwa rolleyes.gif