Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[100NX] Problem z Audio


Gość CzarsonLSW

Rekomendowane odpowiedzi

Gość CzarsonLSW

Witam.

Ostatnio pojawił sie problem w moim Nxie i musiałem rozebrac cały tył, co wiązało sie z rozmontowaniem całego okablowania do Suba. ale awaria została usunieta i kable zostały ponownie połozone.

Przed rozłozeniem grało wszystko idealnie.

i wtedy zaczą sie moj problem mianowicie

 

gdy Silnik jest wyłaczony wszystko gra idelanie z głebokim basem.

Tylko gdy włacze silnik sub przestaje grac a głosniki delikatnie obnizają swoj ton grania.

 

Nie jest to wina wzmacniacza ani suba poniewaz sprawdzałem go w innym aucie i gra dobrze. nie sa to rowniez kable zasilające sygnałowe i wzbudzające wszystkie były wymienione na nowe ^^ i dalej to samo.

Po zwiekszeniu głośnosci sub wydaje jakies dzwieki tak charczy cos i tak dziwnie oddaje dzwieki. myslałem ze moze cos zakłocało podczas pracy silnika ale podłączałem suba na osobnych kablach poza samochodem i było to samo. dodam jeszcze ze podłanczając inny wzmacniacz u mnie w aucie zjawisko jest identyczne na właczonym silniku wzmacniacz sie nie wyłancza jest cały czas aktywny ale nie gra jak nalezy.

 

Alternator Sprawyny ładowanie na swiatłach 13.77 bez świateł 14.11.

Świece kable i cała elektryka śilnika jest nowa.

kable do podłaczenia suba tez sa nowe wszystkie kable mam idealnie polutowane i zabezpieczone przed wilgocią.

 

moze to jakis kondensator albo jakis regulator napiecia albo inne ustrojstwo co trzyma nadzor nad napieciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CzarsonLSW

Na właczonym Silniku ginie bas delikatnie ale jest to słyszalne.

a na właczoym silniku sub nie gra wcale a na wyłaczonym gra i to ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...