Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[p11] Opadanie wskaźnika temperatury


niezawodnyjapon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie. Zauważyłem, że gdy szybko jadę i zdejmę nogę z gazu wskaźnik temparatury minimalnie opada i po chwili wraca na połowę. Np jak jadę z górki jakieś 90, 100 km/h i włączę luz to po chwili jak włączę bieg to temperatury trochę opada i wraca do normy albo dziś jechałem pod silny wiatr to jak zdjąłem nogę z gazu na biegu przy prędkości 80 km/h wskaźnik lekko opadał i po chwili wracał na połowę . Do góry ani razu nie poszło, na postoju i w mieście trzyma na połowie. Czy to normalne?

p.s. Czy tylko ja mam dziwny wygląd forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę u Siebie z tym wskaźnikiem i dam znać .

 

P.S.

Wygląd forum ?

Przecież jest normalny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znaczy się od 5 dni mamy Nowy wygląd forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jurgenik

Witam.

Mam pytanie. Zauważyłem, że gdy szybko jadę i zdejmę nogę z gazu wskaźnik temparatury minimalnie opada i po chwili wraca na połowę. Np jak jadę z górki jakieś 90, 100 km/h i włączę luz to po chwili jak włączę bieg to temperatury trochę opada i wraca do normy albo dziś jechałem pod silny wiatr to jak zdjąłem nogę z gazu na biegu przy prędkości 80 km/h wskaźnik lekko opadał i po chwili wracał na połowę . Do góry ani razu nie poszło, na postoju i w mieście trzyma na połowie. Czy to normalne?

p.s. Czy tylko ja mam dziwny wygląd forum?

 

Tak, to normalne - kiedy zdejmujesz nogę z gazu bez wyłączania biegu paliwo nie jest podawane do komory spalania, a pompa wody pracuje zgodnie z obrotami silnika więc jej wydajność w stosunku do wzrostu temperatury jest bardzo duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...