Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[K12] Dorobienie kluczyka / gdzie i ile kosztuje?

Guest lucio

Recommended Posts

Guest lucio

witam czy ktoś z użytkowników ma wiedzę gdzie najlepiej dorobić kluczyk do k12. czy da sie zaprogramować ponownie kupiony używany klucz po docięciu grota na podstawie oryginału?. dziękuję za fachową pomoc. jednocześnie służę pordami w kwestii k12 1.5 dci 82 KM - super autko.

Kluczyk (docięcie grotu) zrobią ci wszędzie natomiast raz zaprogramowanego kluczyka nie zaprogramujesz w innym samochodzie. Można programować ponownie tylko w samochodzie w którym klóczyk był razem z samochodem (tak jak wyjechał z fabryki).

Można zakodować kluczyk surowy (nigdy nie pogramowany), ale problem jest taki że jak kupisz kluczyk poza aso to też możesz go nie zaprogramować.

Z tego co sie orientowałam, to dorobienie kluczyka to wersji tzw. "bezkluczykowej" to koszt ok 450zl w salonie Nissana ... Troche sporo. Ja musze taki wykonać,ale teraz u mnie krucho z kasą,wiec jak byś miał cos taniej,to dawaj znać :)

• 11 months later...
Guest vasken

To mój pierwszy post wiec cię przywitam :)

Dzień Dobry ;)

Czy ktoś coś wie nowego w sprawie dorabiania kluczyków do k12?? Najlepiej ze śląska i okolic.

• 6 years later...
Guest djiksik

Witam

Szukam gdzie w Szczecinie można dorobić kluczyk do Nissana Micry K12 ?. Mam tylko jeden kluczyk ale wole mieć zapas.Jaki jest koszt dorobienia ?

ktos cos ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...