Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K12] Dorobienie kluczyka / gdzie i ile kosztuje?


Gość lucio

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy ktoś z użytkowników ma wiedzę gdzie najlepiej dorobić kluczyk do k12. czy da sie zaprogramować ponownie kupiony używany klucz po docięciu grota na podstawie oryginału?. dziękuję za fachową pomoc. jednocześnie służę pordami w kwestii k12 1.5 dci 82 KM - super autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczyk (docięcie grotu) zrobią ci wszędzie natomiast raz zaprogramowanego kluczyka nie zaprogramujesz w innym samochodzie. Można programować ponownie tylko w samochodzie w którym klóczyk był razem z samochodem (tak jak wyjechał z fabryki).

Można zakodować kluczyk surowy (nigdy nie pogramowany), ale problem jest taki że jak kupisz kluczyk poza aso to też możesz go nie zaprogramować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość niewiniatko22

Z tego co sie orientowałam, to dorobienie kluczyka to wersji tzw. "bezkluczykowej" to koszt ok 450zl w salonie Nissana ... Troche sporo. Ja musze taki wykonać,ale teraz u mnie krucho z kasą,wiec jak byś miał cos taniej,to dawaj znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

To mój pierwszy post wiec cię przywitam :)

Dzień Dobry ;)

 

Czy ktoś coś wie nowego w sprawie dorabiania kluczyków do k12?? Najlepiej ze śląska i okolic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...