Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

General Grabber AT 2 pytania do uzytkowników


Stefanopulus

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Harcerki i Harcerze ;)

 

Czy ktoś z Was używa(ł) General Grabber AT2 o szerokości od 225 do 235 R16 w samochodzie o masie do 2 ton?

Jeżeli tak to będę bardzo wdzięczny za opinie na temat tej gumy.

 

Mam krótkie Terrano 2 jeżdżę najczęściej po czarnym (z do pracy + rodzinne wypady) jednak weekendy należą do stepu i wertepu ;)

Dlatego szukam opony AT, która zachowywała by się nawet odrobinę lepiej na czarnym (szczególnie śliskim, mokrym i lekko zimowym) niż typowy BFG T/A KO w terenie.

 

Wiem, że nie ma jednej idealnej opony na wiele sezonów dlatego cudów nie oczekuję ;)

 

Chciałbym tylko poznać zdanie użytkowników tej opony (gdyż opinie w sieci są zgoła odmienne jedni twierdzą, że śliska inni że trzyma się drogi)

 


  •  
  • Czy jest śliska?
  • Czy rzeczywiście tak szybko się zużywa?
  • Jak zachowuje się na śniegu oraz w błocie?

 

Z góry dzięki za info.

Czuwaj ;)

 

__

1.Założyłem ten post tutaj ponieważ nie szukam opony tylko w teren

2.O Grabber AT2 nie znalazłem na forum zbyt wiele informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeździłem na Grabkach w Samuraju i byłem bardzo zadowolony. Nie można porównywać tej opony do typowych zimówek bo na asfalcie może się trochę ślizgać ale jest przewidywalna i do opanowania - w głębokim śniegu rewelacja - zimówki odpadają. Na mokrym nie zauważyłem problemów z odprowadzaniem wody, ślizganiem itp. Na pewno gdybym miał wybierać oponę do jazdy w terenie i mieście to bym brał, jeśli na długie trasy i rzadziej w teren to raczej pomyślał bym o czymś na kształt Wrangler ATR, Yokohama Geolander - nieco cichsze i lepsze do asfaltu ale raczej mniej sprawne w terenie choćby z uwagi na płytszy i mniej agresywny bieżnik. GG AT2 robi wrażenie opony wytrzymałej i sprawnej w terenie i taki jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...