Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] chłodnica i elementy zawieszenia


Gość Mobil1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. Dzisiaj byłem u mechanika ze swoją nyską i okazało sie, że jest do roboty całe zawieszenie. dostałem od niego kartkę i niestety w sklepie gdzie chce zamawiać cześci nie potrafili rozszyfrować skrótu "dolna część górnego wahacza" oraz "tuleje łącznika wahacza". Mechanik niestety jest na urlopie i nie mam z nim kontaktu, tak więc pozostaje mi zasięgnać sie Waszej opinii. Może Ktoś z Was orientuje sie o co mu chodzilo? Troche głupia sytuacja, ale chce zamowic czesci a niestety dwie pozycje ani dla mnie ani dla sprzedawcy nie są zrozumiałe. Nasuwa mi sie tylko na myśl, albo zmiana mechanika albo zmiana sklepu :P

 

Kolejna sprawa czy kupowanie chłodnicy na allegro, nowej za 204 zł jest opłacalne czy z góry załozyc ze jest to nic nie warty zamiennik? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bruce1807

Wczoraj zrobiłem dwie donre rzeczy:

1. przejrzałem cały kotolog tedguma do P10 i mają wszystkie elementy do zawieszenia (i nie tylko) do P10 także też polecam :D

2. naprawiełm Mazdę 323F w której mechanik po przeglądzie stwierdził wymianę chłodnicy. Zapomniał powiedzieć kumplowi o WIELU innych rzeczach. Po naprawieniu auta okazało się między innymi, że chłodnica była cacy tylko ciekło z przewodu chłodnica-zbiorniczek wyrównawczy i sparciałych węży chłodnicy. Sprawdż najpierw węże i termostat.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'dolna część górnego wahacza'

'tuleje łącznika wahacza'

No ciekawy ten mechanior ;) moze cos poprostu zle opisal i nie dziwie sie ze nie wiedzieli o co mu chodzi bo takiego czegos niema ;)

Górny wachacz tylko lepszej jakosci (555) a co do 'tuleje łącznika wahacza' to (iś waiś niś) o co biega, moze o TULEJA ŁACZNIKA STABILIZATORA PRZEDNIEGO (DO WAHACZA)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...