Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] wentylator nawiewu przestał działać


Gość fox700912

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fox700912

W archiwum szukałem ale nie znalazłem..

 

 

Przestał działać wentylator nawiewu, problem pojawił sie juz na wakacjach ...

 

Klima działa bo gdy włącze np. tryb AUTO to czuję delikatnie nawiew wynikający z pędu powietrza gdy jadę i chłodzik.

Jednak wentylator nawiewu nie załacza sie w rzadnej pozycji nastawy. Nawet gdy włącze ustanienie na twarz, wtedy od razu wentylator się załączał w tym trybie AUTO.

 

Samego wentylatora też nie mogę załczyć. Tzn siłę nadmuchu ustawiam, zmieniam tory nadmuch a wentylator nie reaguje.

 

 

 

To co zaobserwowałem i zrobiłem...

 

Nie wiem czy to ma związek, ale przy wymianie filtra kabinowego wpuszczałem piankę w kanały i obudowę filtra.

Ostatnio wentylator tak jakby ciężej startował.

 

 

 

Gdzie zacząć sprawdzać? Bezpieczniki OK wszystkie sprawdzałem.

 

Pozdrawiam Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fox700912

yyy..myslalem ze chodzi o ten wiatrak przy chlodnicy.... ale jesli chodzi o nawiew to moze slynna plytka?

pozdro

 

 

A o jaką płytkę chodzi? Można to jakoś sprawdzić? Gdzie ona jest ulokowana?

 

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o jaką płytkę chodzi? Można to jakoś sprawdzić? Gdzie ona jest ulokowana?

 

Mariusz

 

ta plytka jest w schowku przed pasazerem....mniej wiecej tam gdzie filtr kabinowy..ale nie wiem czy to jest to..to odpowiada za stopnie nadmuchu...i to moze nie byc to..

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fox700912

ta plytka jest w schowku przed pasazerem....mniej wiecej tam gdzie filtr kabinowy..ale nie wiem czy to jest to..to odpowiada za stopnie nadmuchu...i to moze nie byc to..

pozdro

 

To chodzi o wentylator, nie o Klimę, ona chodzi OK (tzn chłodzi), sam wentylator się nie załącza, nawet gdy klima jest wyłączona i chcę go włączyć, to żaden bieg nie reaguje, w ogóle nie ma żadnego odzezu ze strony wiatraka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chodzi o wentylator, nie o Klimę, ona chodzi OK (tzn chłodzi), sam wentylator się nie załącza, nawet gdy klima jest wyłączona i chcę go włączyć, to żaden bieg nie reaguje, w ogóle nie ma żadnego odzezu ze strony wiatraka.

 

Właśnie mam identyczny problem z wentylatorem.Fox czy udało ci się rozwiązać ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej czy możecie coś więcej o tej płytce co z nią zrobić wymienić , naprawić ? bo mam taki właśnie problem że niby wszystko jest OK. klima "działa" tylko wentylator nie kręci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...