Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

hamulce pick up D 21


Gość genek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,Panowie mam problem z hamulcami w pick up`ie 1995 2,5D. Autko troche stało (2 lata)i chce go reaktywowac, kupiłem go i nie miał wcale hamulców,okazało sie że koles wlał do pompy hamulcowej płynu do wspomagania i ją zabił :angry: .Teraz nissan dostał nową pompe hamulcową nowe cylinderki z tyłu,bo były mocno skorodowane .no i przód nie hamuje choć tłoczki pracuja i przecieków też nie ma . tył hamuje odrazu a przód jak kilka razy podpompóje. jaka może być przyczyna z braku tago hamulca z przodu???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, długo nie odwiedzałem naszego forum, więc wszystkich pozdrawiam!

Ostatnio miałem też troche problemów z hamulcami, więc zacząłem przy tym siedzieć, problemem może być mechaniczny regulator/rozdzielacz siły hamowania, znajduje sie on pod paką na drugiej od końca poprzecznicy i jest połączony dość grubą sprężyna z tylnim mostem, pomaga on przy obciążonej pace lepiej rozłożyć hamowanie miedzy przodem a tyłem, może to w nim tkwi problem! ma własny odpowietrznik i wchodzą do niego 3 przewody hamulcowe:-) Mam nadzieje, że nie wprowadziłem nikogo w błąd, jeśli tak to przepraszam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...