Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przewóz quada na pace - akcesoria???


Gość don_martinez

Rekomendowane odpowiedzi

Gość don_martinez

Witam. Może ktoś widział lub ma pomysł na jakieś ustrojstwo dzięki któremu można by przedłużyć pakę w Navi (po zdjęciu burty, np.) żeby przewozić quada o długości 220cm. Próbowałem szukać w googlach ale nie znalazłem dobrego rozwiązania. Myślałem nad czymś mocowanym do C-Chanel po bokach lub na podłodze.

Ma ktoś jakieś pomysły w tej kwestii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość don_martinez

Wszystko ok, tylko ja mam wozić Yamahę GRIZZLY a to cudo swoje waży. Boję się, że tylna burta nie wytrzyma obciążenia. Swoją drogą, jak rozwiązałeś najazdy, też opierasz o otwartą burtę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy temat jak tylko skończy mi się gwarancja na nadbudowę od razu ją wywalę aby wozić swego gryzlacza :D , ale rozmawiałem z człowiekiem który sprzedaje quady na forda i mówił że nic w nim się nie dzieje jak zaczepi najazdy i wstawia quada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Suzuki Kq, mam zrobiony stelaż mocowany do zaczepów w podłodze. Podjazdy wchodzą w stelaż, więc jak wjeżdżasz/wciągasz quada na pake to nie opiera się o tylną burte. Raz, na samym początku wiozłem quada bez stelaża, myślałem wytrzyma, niestety sie przeliczyłem i burta siadla jakieś 3 cm po przejechaniu 25 km. Teraz mam tak rozwiazane że stelaż nie opiera się o tylnią burte i teraz wszystko gra. Jak znajde wiecej fotek to zamieszcze.

post-25180-12493129472715_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq:

Jak sie sprawuje box dachowy?

Jeżeli to pytanie do mnie, to moge powiedzieć tyle, że dobrze że nie kupiłem, tylko wypożyczyłem. Nie opłaca się, jest mały, gabaryty wewnętrzne sporo ograniczają ilośc miejsca. Na narty, deski i małem pakunki oki, ale nic wiecej. Ogólnie nie polecam, chyba że jeździsz bardzo zapakowany i każda ilośc dodatkowego miejsca cię ratuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...