Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

alarm - zepsuty pilot

Guest zielona bestia

Recommended Posts

Guest zielona bestia

Witam wszyskich uzytkownikow

Mam problem z alarmem w terrano II 98rok. wyglada na to ze moj pilot przestal dzialac i zamykam i otwieram auto uzywajac kluczyka ale... zaraz po otwarciu drzwi moj alarm zaczyna wyc i nie umiem go rozbroic. przestaje dopiero po przekeceniu kluczyka...w stacyjce

Jestem w toche klopotliwej sytuacji bo budze wszystkich sasiadow juz od tygodnia o 5 rano

pomocy

p.s. pilot chyba dziala bo gdy alarm wyje i nacisne ktorys z przyciskow to sygnal syreny jest przez chwile ciagly a potem znow przerywany

Witaj!

Nie wiem jaki masz alarm bo tego nie napisałeś, ale powinieneś mieć w samochodzie ukryty mały wyłącznik serwisowy, którym całkowicie wyłącza się alarm po przeprowadzeniu pewnych kombinacji z załączeniem stacyjki. Sprawdź pierwsze jaki jest model tego alarmu, a następnie wpisz nazwę w GOOGLE, tam znajdziesz wiele informacji na temat swojego alarmu. Nazwa alarmu powinna być na centralce.

Ewentualnie pozostaje serwis z alarmami tam rozbroją alarm błyskawicznie.

Powodzenia

Guest zielona bestia

Moj kluczyk i pilot wygladaja standardowo post-26777-12487257592462_thumb.jpgdzisiaj moje baterie w pilocie zostaly sprawdzone i wyglada na to ze sa ok i...

zneutralizowalem syrene(w koncu)

pomyslow mi juz brakuje

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...