Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

alarm - zepsuty pilot


Gość zielona bestia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zielona bestia

Witam wszyskich uzytkownikow

Mam problem z alarmem w terrano II 98rok. wyglada na to ze moj pilot przestal dzialac i zamykam i otwieram auto uzywajac kluczyka ale... zaraz po otwarciu drzwi moj alarm zaczyna wyc i nie umiem go rozbroic. przestaje dopiero po przekeceniu kluczyka...w stacyjce

Jestem w toche klopotliwej sytuacji bo budze wszystkich sasiadow juz od tygodnia o 5 rano

pomocy

 

p.s. pilot chyba dziala bo gdy alarm wyje i nacisne ktorys z przyciskow to sygnal syreny jest przez chwile ciagly a potem znow przerywany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Nie wiem jaki masz alarm bo tego nie napisałeś, ale powinieneś mieć w samochodzie ukryty mały wyłącznik serwisowy, którym całkowicie wyłącza się alarm po przeprowadzeniu pewnych kombinacji z załączeniem stacyjki. Sprawdź pierwsze jaki jest model tego alarmu, a następnie wpisz nazwę w GOOGLE, tam znajdziesz wiele informacji na temat swojego alarmu. Nazwa alarmu powinna być na centralce.

Ewentualnie pozostaje serwis z alarmami tam rozbroją alarm błyskawicznie.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zielona bestia

Moj kluczyk i pilot wygladaja standardowo post-26777-12487257592462_thumb.jpgdzisiaj moje baterie w pilocie zostaly sprawdzone i wyglada na to ze sa ok i...

zneutralizowalem syrene(w koncu)

pomyslow mi juz brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...