Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Historia serwisowa według VIN


yupii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cornholio78

adam-di mówię Ci teraz całkiem poważnie. W tym momencie zostaw temat, bo możesz sobie narobić kłopotów. Kolega zaczał węszyć wokół swojego samochodu bo coś się nie zgadzało, wezwał rzeczoznawcę do znalezienia gdzie jest błąd itp a ten baran dał znac na policji i - po aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm szkoda ze nikt mi nic niechce podsunac:) a co do legalnosci autka to niemam watpliwosci pozatym to tylko ciekawosc wiec niebede tego gdzies specjalnie sprawdzal ale tak dla siebie to wyjasnie napewno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Jestem anglistą z wykształcenia,robię tlumaczenia i wiedz,że koledzy mają racje,to elektrycznie uchylany dach innej możliwości nie ma,moze

a)dekoder jest błędny?

b)nie uzywałes czytnika grubości lakieru?

c)daj sobie spokój jak masz zarejestrowane auto i śmigaj Nyską,a nie przejmuj się pierdołami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec sa dwie mozliwosci:

pierwsza to blad dekodera

druga to mam wersje motion z klima i dali bude pod szyber

a co do numerow to nic niebylo robione lakier jest 100% jednakowo malowany i gruby:) sprawdzone:) wiec to musi byc blad nissana tylko ciekawy jestem jaki i czemu?:)JEDNAK DZIEKUJE ZA POMOC:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

tak to sobie tłumacz, fabryka nie myli sie i nie daje oznaczenia szyberdach do budy bez szyberdachu. Jednakowa grubość czyli ile mikrometrów ;) hę? bo nie może być wszędzie jednakowa fabrycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to sobie tłumacz, fabryka nie myli sie i nie daje oznaczenia szyberdach do budy bez szyberdachu. Jednakowa grubość czyli ile mikrometrów ;) hę? bo nie może być wszędzie jednakowa fabrycznie

Maciek ciekawe jak byś spał jak by ci tak do głowy nabili,że coś jest nie tak daj pokój nie stresuj świeżego własciciela :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

no co ja poradzę że taki lump ze mnie :lol: ? jak widać błędy się zdarzają nawet w fabryce nissana ;) chłopaki zapomnieli wyciąć dziurę na szyberdach a cały mechanizm sprzedali potem na lewo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dukty ogrzewania (wentylacyjne) dla pasażerów z tyłu, hak na linkę?, a na dachu to może chodzi o relingi?

 

dukty czyli co ?? normalny nawiew na tył ??

 

a relingi mam ( i te poprzeczki też) i hak również w dodatku odpinany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

tak, rury nawiewu na tył. Mozliwe że są pod tylnymi fotelami takie spłaszczone i bez możliwości zamknięcia (mamy tak w toyocie). Możliwe też są inne rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie tylko tyle :( nawet o ABS nie wspomnieli

 

 

 

Internal color: B - BLUE/GREEN

External color: BT3 - DARK BLUE

Production year/mon: 9806

Model start year: 9801

Model finish year: 0201

Model: Nissan PRIMERA WAGON WP11E

 

Description:

ENGINE - CD20T TYPE ENGINE

TRANS - 5-SPEED MANUAL TRANS

AREA - CENTRAL EUROPE SPEC

GRADE - SLX TYPE

BODY - WAGON

 

Reference:

***L* AIR CONDITIONING

*C*** 6 SPEAKERS

X**** ASSIST AIRBAG & 3PT RR CTR S/BELT &

X**** KEYLESS ENTRY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*N*** REAR HEATER DUCT & ROPE HOOK &

*N*** ROOF RACK

 

Jeśli wszystko poprzednie wiesz, to te podkreślone to jakiś system ogrzewania tyłu auta ( w każdym kombiaku dekoder to wyrzuca ), hak holowniczy i relingi dachowe.

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze zrobic na pierwszej stronie tego tematu liste i gdzies przykleic. Chodzi o to zeby podawac nazwy angielskie i polskie tlumaczenie. Przykleic mozna np w poradach eksploatacyjnych bo przeciez to sie tyczy wszystkich nissanow a nie tylko primer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze zrobic na pierwszej stronie tego tematu liste i gdzies przykleic. Chodzi o to zeby podawac nazwy angielskie i polskie tlumaczenie. Przykleic mozna np w poradach eksploatacyjnych bo przeciez to sie tyczy wszystkich nissanow a nie tylko primer.

Ja moge tłumaczyc co chcecie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge tłumaczyc co chcecie :wink:

ja poproszę :D :

ABAG3-F/AIR BAG F/DRIVER+ASSIST

SKIDC-F4WHL ANTISKID

2xAirbag,kontrola trakcji,napęd na przód :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stranger
nie wiem ale zazwyczaj jest :roll:

A kto Ci tak powiedział? W bardzo wielu autach nie ma ani wyłącznika ani kontrolki. Nie wiem jak to jest w Nissanach.

 

A czy ten ANTISKID to nie bedzie raczej antyposlizg :arrow: ABS.

Nie za bardzo ;)

 

P.S. ABS wyskakuje w dekoderze jako.... ABS :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...