Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N14]czy wartop kupić


Gość Zwibel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem czy tu ale się przywitam:)

Mam pytanie trafiła mi się dość szybka transakcja. Mogę za nie duże pieniądze kupić nissana N14. Jedno czego się boje to właściciel powiedział mi że wymienił silnik i wstawił zamiast 1.4 -> 1.6. Powiem że auto fajnie jedzie i nie ma z nim większych problemów. Ale czy jest możliwa wymiana silnika bez zmiany jednostki sterującej ECU. Ewentualne jak sprawdzić czy silnik jest ok?? Pozdrawiam Dziękuje z góry za rady. Mam nadzieje że już jutro stanę się członkiem Waszego klubu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniając silnik trzeba wymienić kompa, nie ma bata. No chyba, że to gaźnikowiec.

Zabierz auto na hamownie, zobacz ile wypluje to będziesz wiedział czy masz 1.4 czy 1.6

Generalnie ja bym powiedział, że warto kupic sunny jako dupowóz, z mojego egzemplarza jestem bardzo zadowolony. No ale wiadomo jak to jest ze starymi samochodami. Raz trafisz a raz nie..

 

Zobacz, czy tylne kielichy nie gniją, czy auto ma jeszcze progi i podłogę. No i czy silnik nie kopci za bardzo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...