Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przeróbka jednopunktu na wielopunkt?


Gość MaserTi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów. Przeszukałem całe 15 stron w poszukiwaniu interesujących mnie informacji ale nie znalazłem nic. Czy istnieje mozliwośc w nissanie primierze p10 2.0 116 koni zmiany jednopunktowego wtrysku na wielopunktowy? Ma to w ogóle jakiś sens? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów. Przeszukałem całe 15 stron w poszukiwaniu interesujących mnie informacji ale nie znalazłem nic. Czy istnieje mozliwośc w nissanie primierze p10 2.0 116 koni zmiany jednopunktowego wtrysku na wielopunktowy? Ma to w ogóle jakiś sens? Pozdrawiam!

Wpisz w Google "Megasquirt" :D ,a do tego ITB i drżyjcie narody :blink:

Można we wszystkim !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrrzebane ci bedą inny kolektor ssący,wtryski,wiązka elektryczna od nismo na wielopunkcie no i ECU nowe--nie wiem co jescze pewnie z 1500pln wyjdzie-bij do coobcia bo z jednopunkta tez można coś wystrugać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wezmieszpod uwage wartosc P10, to lepiej sprzedac i za to co miałbys rzeźbić przeróbke to kupisz P10 GT. Poza tym w tej samej cenie mozna silnik cały wrzucic np z P11 GT

Ogolnie tuning jest nieoplacalny. Oplaca Ci sie wrzucac turbo do primerki? Nie lepiej kupic auto juz z turbina? Co da sam silnik z gt jak osprzet bedzie z Di?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...