Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana zapalniczki Nissan Alemra N16


Gość woocash
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

moja zapalniczka często poprostu nie działa nie trzyma wtyczki i nie ładuję odbiorników. Chciałbym ją wymienić i tu pytanie czy zapalniczki z allegro będą śmigały? Jeżeli macie jakieś przykłady które zapalniczki pasują to poproszę. I jak zabrać się za wymianę czy muszę wyjąć ją razem z tym plastykiem czy tylko samą zapalniczkę i jak?

 

Pozdrawiam

łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moja zapalniczka często poprostu nie działa nie trzyma wtyczki i nie ładuję odbiorników. Chciałbym ją wymienić i tu pytanie czy zapalniczki z allegro będą śmigały? Jeżeli macie jakieś przykłady które zapalniczki pasują to poproszę. I jak zabrać się za wymianę czy muszę wyjąć ją razem z tym plastykiem czy tylko samą zapalniczkę i jak?

Pozdrawiam

łukasz

 

Proponuję kupić np. podwójne gniazdko elektryczne do przykręcenia/przyklejenia. Takie cóś ma po bokach "uszy" na wkręty i kabelelek zakończony wtyczką zapalniczki. Kabelek z wtyczką się ucina, podprowadza do schowka z bezpiecznikami (oczywiście jest zabezpieczone własnym bezp.). Można to zrobić samemu - ja wolałem poprosić elektryka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale wolałbym wymienić tylko wkład starej. Wie ktoś jak to zrobić?

 

pozdrawiam

 

To może ktoś mi powie jak zdemontować ten plastyk na którym osadzona jest zapalniczka?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale wolałbym wymienić tylko wkład starej. Wie ktoś jak to zrobić?

 

Ale wtyczki nie trzyma bo to jest typowe gniazdo zapalniczki a nie elektryczne. Wymiana wkładu nic ci nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ale wtyczki nie trzyma bo to jest typowe gniazdo zapalniczki a nie elektryczne. Wymiana wkładu nic ci nie da

 

Czesc,

 

mam podobny problem - zadne urzadzenie, typu ladowarka do telefonu,

nie miesci sie w gniezdzie (zdecydowanie wystaje tak ze widac styki

na zewnatrz). Czy to jest normalne w Almerze ze gniazdo jest tak

plytkie czy ja mam uszkodzone? Sama zapalniczka dziala.

 

dzieki z gory, P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż dodatkowych gniazd 12V rozwiązał problem.

 

Mozesz napisac cos wiec jak i gdzie to instalowales?

Wyszukiwanie na forum zwraca albo koszmarna liczbe hitow

albo inne problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cóś można kupić np. w hipermarkecie - chyba firmy Bottari. Ja kupiłem podwójne gniazdo 12V w wersji do przykręcania (ma takie plastikowe "uszy"). Przymocowane do tunelu z boku od strony pasażera. Ma własny niebezpiecznik w schowku. Nie znam szczegółów połączeń bo robił mi to elektryk za naprawdę symboliczną opłatę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...