Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Automatyczne ryglowanie drzwi


Gość wojtek30k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wg serwisu nie ma możliwości tzn. możliwość jest ale maja od góry zabronione. Prosiłem, aby u mnie włączyli to na moją odpowiedzialność. Bezskutecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg serwisu nie ma możliwości tzn. możliwość jest ale maja od góry zabronione. Prosiłem, aby u mnie włączyli to na moją odpowiedzialność. Bezskutecznie.

Ja mam to wlaczone i wkurza mnie to na maksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

ja coś takiego mam ale zakładałem sam alarm :rolleyes: wszystko można, ale powiedz jakiej firmy nissan zakłada "fabryczny" alarm... cobra? powinieneś mieć z książkami obsługi i serwisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyra czemu Cię to wkurza?

Dlatego ze np: kumpel chce wsiasc do auta chwyta za klamke a tu drzwi zamkniete :( za kazdym razem gdy ktos chce wsiasc musze pamietac by odryglowac drzwi, bardzo mnie to wnerwia. Drugi przyklad: wysiadam z samochodu bo chce wziasc cos z tylnego siedzenia, nie wyciagam kluczyka ze stacyjki, chwytam za klamke i :angry: naginam znowu na deske rozdzielcza by nadusic ten zasr... przycisk heheh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

wciśnij razem dwa przyciski przy włączonym zapłonie i przytrzymaj przez chwile ,zmienisz ustawienia

.kierunki powinny ta funkcje potwierdzić poprzez mrugnięcie.pozdrawiam

Edytowane przez Rezusik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kurczę, Rezusik, zrobiłem jak napisałeś, faktycznie kierunki potwierdziły, ale nic to nie zmieniło... W sumie nie zależy mi na tej funkcji ale ciekawi mnie co robię nie tak. Za pierwszym razem kierunki mrugnęły 3 razy szybko, a jak zrobiłem tak znów to kierunki mrugnęły raz ale dłużej. No i nie zmieniło się nic...

A drzwi mają być zaryglowane podczas tej operacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, Rezusik, zrobiłem jak napisałeś, faktycznie kierunki potwierdziły, ale nic to nie zmieniło...

 

Witam,

„Faja” spróbuj jeszcze raz.

Blokada drzwi – działanie mechanizmu czujnika prędkości pojazdu / Blokowanie drzwi zależne od mechanizmu czujnika uderzenia:

 

Wszystkie drzwi za wyjątkiem drzwi kierowcy, zostaną automatycznie zamknięte, po osiągnięciu przez pojazd prędkości 12 km/h / Wszystkie drzwi zostaną automatycznie odblokowane kiedy czujniki uderzeniowe wykryją uderzenie a wyłącznik zapłonu będzie się znajdował w położeniu ON:

 

Aby uaktywnić mechanizm czujnika prędkości pojazdu:

1.) Należy ustawić wyłącznik zapłonu w położeniu ON

2.) W czasie 20 sekund, nacisnąć i przytrzymać przełącznika centralnego zamka w pozycji LOCK przez 5 sekund

3.) Jeżeli aktywacja przebiegła poprawnie, uruchomiony zostanie dźwięk informacyjny

 

Aby dezaktywować:

1.) Należy ustawić wyłącznik zapłonu w położeniu ON

2.) W czasie 20 sekund, nacisnąć i przytrzymać przełącznika centralnego zamka w pozycji UNLOCK

3.) Jeżeli aktywacja przebiegła poprawnie, uruchomiony zostanie dźwięk informacyjny

 

 

Pozdrawiam

 

Vratko

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak. Moje pierwsze próby jednak coś zmieniły. Otwierani drzwi kierowcy albo wszystkich na raz, ale do tego kluczyk nie musi być w stacyjce.

 

Vratko, spróbowałem tak jak napisałeś ale nie ma żadnego rezultatu. Nie było żadnego dźwięku.

 

A tak przy okazji, są jeszcze inne takie tricki? Np. automatyczne zamykanie szyb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Faja: Już nie pamiętam co to za dźwięk informacyjny, opis jest podany z Instrukcji Obsługi X-traila.

Myślałem, że jest podobieństwo i może występują jakieś różnice.

 

Co do automatycznego zamykania szyb to niestety jest potrzeba zamontować we własnym zakresie „moduł do automatycznego zamykania szyb”.

Zobacz tutaj: http://www.google.pl/search?sourceid=navclient&hl=pl&ie=UTF-8&rlz=1T4GZAZ_pl&q=modu%c5%82+automatycznego+domykania+szyb

 

Miłego dnia

 

Vratko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

wciśnij razem dwa przyciski przy włączonym zapłonie i przytrzymaj przez chwile ,zmienisz ustawienia

.kierunki powinny ta funkcje potwierdzić poprzez mrugnięcie.pozdrawiam

 

 

Prawie masz racje. Twoja rada dziala troche inaczej. Tzn. jesli ustwimy tak jak kolega mówi, przy otwieraniu navarki przez pilot wciskajac raz otwieraja sie nam tylko drzwi kierowcy, wciskajac 2 raz wszytskie 4 drzwi

Sprawdzone!!!! Działa !!!!!:)

 

wciśnij razem dwa przyciski przy włączonym zapłonie i przytrzymaj przez chwile ,zmienisz ustawienia

.kierunki powinny ta funkcje potwierdzić poprzez mrugnięcie.pozdrawiam

To co podał kolega dziala ale troche inaczej. Czyli po aktywacji jest opcji kiedy nacisniemy 1 raz przycisk otwierania drzwi na pilocie odblokuja sie nam tylko drzwi kierowcy, kiedy wcisniemy 2 razy odblokuja sie nam wsztkie 4 drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...