Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[p11] Problem z przełącznikiem komputera pokładowego 2001r.


Gość jobgwizdek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jobgwizdek

Witam !!!

Od kilku dni jestem posiadaczem Primery P11 2001 rok.Mam problem z przełączeniem funkcji komputera pokładowego.Cały czas pokazuje główny panel(ilość km.,ilość km.dziennych,temp.zewnętrzna).Wduszam przełącznik wycieraczek i nic się nie zmienia.Może to ma coś wspólnego z przełącznikiem wycieraczek bo też nie działają tak jak powinny(na czasowym zatrzymują się w połowie,w górnym położeniu muszę cały czas trzymać).O wycieraczkach znalazłem tematy na forum,ale o komputerze nie.A może po prostu nie mam tej opcji.Mój VIN SJNFEAP11U0567595 Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jobgwizdek

Już pisałem.

 

Model: FATALUFP11EGARW-GL

Seria: P11E

Data produkcji: 0201

Silnik: QG18DE

Kod lakieru: KL0

Kolor wnętrza: K (czarny)

Nadwozie: 5-drzwiowe, hatchback

 

-poduszki kierowcy, pasażera i boczne

-klimatyzacja

-kontrola emisji spalin (?)

-3-punktowe pasy bezpieczeństwa na środku kanapy tylnej

-wersja specjalna 1 (?)

-centralny zamek

-lampy przeciwmgłowe

-reflektory xenonowe

-szyby elektryczne przód/tył

-wersja na rynek niemiecki

-skórzana kierownica i drążek zmiany biegów

 

Do końca nie wiadomo.Co to znaczy kontrola emisji spalin,wersja specjalna1 i wersja na rynek niemiecki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fragles13

A skąd pomysł, że w ogóle masz komputer pokładowy? Kiedyś działał? W przełączniku zespolonym od wycieraczek w czapeczce regulującej częstotliwość pracy wycieraczek na pierwszym biegu powinieneś mieć wciskany przycisk. Jeśli go nie ma, to nie masz też komputera pokładowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fragles13

Po prostu byłem przekonany,że te roczniki mają w standardzie komputer pokładowy.

Mają namiastkę komputera pokładowego w standardzie - chodzi mi o temperaturę zewnętrzną. Ja też nie mam komputera pokładowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...