Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zepsuta zapalniczka N16


Gość woocash

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

moja zapalniczka często poprostu nie działa nie trzyma wtyczki i nie ładuję odbiorników. Chciałbym ją wymienić i tu pytanie czy zapalniczki z allegro będą śmigały? Jeżeli macie jakieś przykłady które zapalniczki pasują to poproszę. I jak zabrać się za wymianę czy muszę wyjąć ją razem z tym plastykiem czy tylko samą zapalniczkę i jak?

 

Pozdrawiam

łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź najpierw czy wymiana jest konieczna, prosty sposób zajrzyj w gniazdo zapalniczki w srodku sa dwie łapki. a teraz tak znajdź bezpiecznik od zapalniczki i wyjmnij go teraz wez srubokreta i podegnij delikatnie łapki w gnieździe i zobacz czy wtyczka zaczyna sie trzymac a powinna jak nie to jeszcze raz delikatnie podegnij obie łapki az zacznie tzrymac wtyczke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam,

 

odsieżę temat. W Almerce N16 2006 rok nie działa mi gniazdo zapalniczki. Nie ma zasilania na przewodach dochodzących do zapalniczki. Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki w skrzynce - bo opis producenta jest dupowaty (jak widać na załączniku) Wszystkie bezpieczniki są OK. Macie może jakiś pomysł gdzie tkwi problem? Będę wdzięczny za pomoc bo wyjazd mi się szykuje, a tu ani CB nie ma jak podłaczyć ani nawigacji podładować.

post-81465-0-70954400-1392727305_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ta skrzynka! Pod kierownicą. I zobacz czy nie brak Ci przypadkiem (-),bezpieczniki zabezpieczają po (+), i będą wtedy ok-a poprostu masowy gdzieś Ci się up... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...