Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Zepsuta zapalniczka N16


Guest woocash

Recommended Posts

Guest woocash

Witam,

moja zapalniczka często poprostu nie działa nie trzyma wtyczki i nie ładuję odbiorników. Chciałbym ją wymienić i tu pytanie czy zapalniczki z allegro będą śmigały? Jeżeli macie jakieś przykłady które zapalniczki pasują to poproszę. I jak zabrać się za wymianę czy muszę wyjąć ją razem z tym plastykiem czy tylko samą zapalniczkę i jak?

 

Pozdrawiam

łukasz

Link to comment
Share on other sites

sprawdź najpierw czy wymiana jest konieczna, prosty sposób zajrzyj w gniazdo zapalniczki w srodku sa dwie łapki. a teraz tak znajdź bezpiecznik od zapalniczki i wyjmnij go teraz wez srubokreta i podegnij delikatnie łapki w gnieździe i zobacz czy wtyczka zaczyna sie trzymac a powinna jak nie to jeszcze raz delikatnie podegnij obie łapki az zacznie tzrymac wtyczke

Link to comment
Share on other sites

Guest woocash

Dzięki naprawiłem ale wcześniej skopałem bo odginałem blaszki śrubokrętem i zrobiłem zware. Ale teraz już jest git. Dzięki

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Witam,

 

odsieżę temat. W Almerce N16 2006 rok nie działa mi gniazdo zapalniczki. Nie ma zasilania na przewodach dochodzących do zapalniczki. Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki w skrzynce - bo opis producenta jest dupowaty (jak widać na załączniku) Wszystkie bezpieczniki są OK. Macie może jakiś pomysł gdzie tkwi problem? Będę wdzięczny za pomoc bo wyjazd mi się szykuje, a tu ani CB nie ma jak podłaczyć ani nawigacji podładować.

post-81465-0-70954400-1392727305_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nie ta skrzynka! Pod kierownicą. I zobacz czy nie brak Ci przypadkiem (-),bezpieczniki zabezpieczają po (+), i będą wtedy ok-a poprostu masowy gdzieś Ci się up... ;-)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...