Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Zepsuta zapalniczka N16


woocash

Recommended Posts

Witam,

moja zapalniczka często poprostu nie działa nie trzyma wtyczki i nie ładuję odbiorników. Chciałbym ją wymienić i tu pytanie czy zapalniczki z allegro będą śmigały? Jeżeli macie jakieś przykłady które zapalniczki pasują to poproszę. I jak zabrać się za wymianę czy muszę wyjąć ją razem z tym plastykiem czy tylko samą zapalniczkę i jak?

 

Pozdrawiam

łukasz

Link to comment
Share on other sites

sprawdź najpierw czy wymiana jest konieczna, prosty sposób zajrzyj w gniazdo zapalniczki w srodku sa dwie łapki. a teraz tak znajdź bezpiecznik od zapalniczki i wyjmnij go teraz wez srubokreta i podegnij delikatnie łapki w gnieździe i zobacz czy wtyczka zaczyna sie trzymac a powinna jak nie to jeszcze raz delikatnie podegnij obie łapki az zacznie tzrymac wtyczke

Link to comment
Share on other sites

Dzięki naprawiłem ale wcześniej skopałem bo odginałem blaszki śrubokrętem i zrobiłem zware. Ale teraz już jest git. Dzięki

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Witam,

 

odsieżę temat. W Almerce N16 2006 rok nie działa mi gniazdo zapalniczki. Nie ma zasilania na przewodach dochodzących do zapalniczki. Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki w skrzynce - bo opis producenta jest dupowaty (jak widać na załączniku) Wszystkie bezpieczniki są OK. Macie może jakiś pomysł gdzie tkwi problem? Będę wdzięczny za pomoc bo wyjazd mi się szykuje, a tu ani CB nie ma jak podłaczyć ani nawigacji podładować.

post-81465-0-70954400-1392727305_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nie ta skrzynka! Pod kierownicą. I zobacz czy nie brak Ci przypadkiem (-),bezpieczniki zabezpieczają po (+), i będą wtedy ok-a poprostu masowy gdzieś Ci się up... ;-)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...