Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[k11] korek wlewu paliwa


Gość asafa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mozliwosc kupienia oryginalnego korka do micry(allegro). Korek jest od micry k12 a ja mam k11, sprzedawca pisze, ze raczej bedzie pasowal... dlatego wole sie upewnic, ktos sie orientuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej pojechać na pobliski szrot i porównać koreczki... a może nawet znajdziesz taniej oryginalny koreczek? ;) Albo stanąć na stacji i czekać aż podjedzie k12 i poprosić o porównanie =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej pojechać na pobliski szrot i porównać koreczki... a może nawet znajdziesz taniej oryginalny koreczek? ;) Albo stanąć na stacji i czekać aż podjedzie k12 i poprosić o porównanie =]

 

 

Do k11 niestety nie maja a do k12 musialbym pojezdzic :( od dwoch lat jezdze na zamienniku, cos strasznego, jak przechodze nawet w pewnej odleglosci od baku, to zapach benzyny jest bardzo wyrazny... przy starym korku bylo charakterystyczne syczenie a teraz d..a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co czujesz bo też kiedyś zgubiłem korek od k10 którą miałem przed moją almerką ;) ale udało mi się znaleźć na szrocie i było po kłopocie ;) tak w ogóle to:

http://www.allegro.pl/item679920967_nissan_micra_k11_93_03_korek_wlewu_paliwa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi się znaleźć na szrocie

i było po kłopocie ;)

Ale z Ciebie poeta,

masz za to kotleta :rolleyes:

i jeszcze masz racje.

zjedz sobie go na kolacje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...