Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zastanawiam się nad nowym X-Trail'em


Gość unioo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów,

W związku z zapowiadaną zmianą przepisów dotyczącą odpisów VATu planuję zakupić samochód i zastanawiam się nad nowym X-Trail'em. Byłbym wdzięczny za podpowiedź w sprawie wad i zalet tego modelu. Czy dotychczasowi właściciele są zadowoleni ze swoich bolidów, czy wręcz przeciwnie. Dodam, iż biorę pod uwagę również Mitsu Outlander. Byłbym wdzięczny za opinie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Riccardo

Witam forumowiczów,

W związku z zapowiadaną zmianą przepisów dotyczącą odpisów VATu planuję zakupić samochód i zastanawiam się nad nowym X-Trail'em. Byłbym wdzięczny za podpowiedź w sprawie wad i zalet tego modelu. Czy dotychczasowi właściciele są zadowoleni ze swoich bolidów, czy wręcz przeciwnie. Dodam, iż biorę pod uwagę również Mitsu Outlander. Byłbym wdzięczny za opinie. Pozdrawiam

 

Witam,

 

opinie na temat iksa znajdziesz tutaj

 

http://www.nissanklub.pl/?showtopic=3697

 

Ja mam model T31 dopiero od kilku miesięcy i przejechałem dopiero ok. 6 tys. Jednakże autko sprawuje się dobrze i nie mogę narzekać. Polecam lekturę opiniii innych użytkowników.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Riccardo

To przepraszam. Nie sprawdziłem, a byłem przekonany, że chodzi o nowy model, bo kiedyś czytałem o tym modelu na forum. Jeszcze przeszukam i dam znać.

 

Pozdro.

 

Przeszukałem forum i poczytaj w tym wątku:

 

http://www.nissanklub.pl/index.php?showtopic=25756

 

tylko zacznij szukać od końca, bo tam będzie więcej wpisów o nowym modelu z opiniami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Bardzo przyjemny samochód.

Jedna z zalet to duży bagażnik. Gdzieś tu wstawiłem zdjęcie, spróbuj odszukać. (znalazłem: http://www.nissanklub.pl/?showtopic=25628 )

Przyjemnie się prowadzi, wersja z A/T.

Jak na razie bez usterek i wizyt w ASO.

Można polecić.

Pozdraviam

Vratko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

ja mam wlasnie takie nowe auto, ktore ma wbite "ciezarowy" w dowodzie. Samochod calkiem fajny. Co do samych ciezarowych przerobek to z tylu mam zamontowana kratke, taka, powiedzialbym dosyc solidna, oraz denerwujacy, guby, niefabryczny podlokietnik zamontowany na stale na tylnych siedzieniach (ten fabryczny jest w pozycji pionowej), ktory ma ci fizycznie uswiadomic, ze auto napewno jest zarejestrowane na 4 osoby. Poczekam sobie spokojnie 3 m-ce na zwrot vat-u i wywale ten badziew. Krate zostawie, bo jeszcze jakis nadgorliwy policjant dojdzie do wniosku, ze skoro w dowodzie mam ciezarowke, a kraty brak, to koniecznie nalezy powiadomic skarbowke.

Reasumujac: auto polecam. Wsrod konkurencji: rav4, crv, outlander to X-trail jest chyba najbardziej "terenowym" suv'em, o ile nazwa terenowy nie jest troche przesadzona. Pozostale to takie terenowki bulwarowki smile.gif

 

Pozdr.

 

 

 

(edit: literowki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam X-traila od listopada, jest to mój drugi SUV i auto bez porównania do Scenica Rx4, pewne zachowanie w zakrętach, niezła dynamika, spory bagażnik, bardzo cichy silnik 150 konny, sporo przestrzeni w środku auta. Jego konkurentem jedynie może być Outlander ( oczywiście chodzi o ten sam przedział cenowy), chociaż na minus mozna przypisac zamontowany silnik jeszcze z pomopowtryskiwaczami ze stajni VW - dosyc głośno klekocze ten silnik. A jezeli chodzi o wygląd to X-trail bardziej wygląda na "rasową" terenówke niż bulwarówkę jak np Outlander. Z tego co czytałem to z SUV-ów tej kalsy najlepiej radzi sobie w terenie, ja jak na razie sprwdziłęm go tylko w górach w czasie zimy i wszytko było OK, oczywiscie na oponach zimowych a nie na uniwersalnych które sa zakładane w fabryce.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

2008r zrobione ok 44000 , żadnych wizyt w ASO poza wymaganymi , zawiózł nie do BY (jak dla mnie ciut za mały bagażnik w przypadku wyjazdu na wczasy z 4 osobami na pokładzie)Silnik daje radę 2,0 150KM//340Nm spalanie w normie ( min jakie mi komp pokazal 5,5l)wzgodny i nawet zrywny o czmy swiadczy Nm.No i szber powala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...