Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[n14] Jaki kolor???


Gość dziu

Rekomendowane odpowiedzi

Moje słoneczko jest właśnie w remoncie i będzie pomalowane na czarny-matowy, bardzo mi zależy żeby zostawić oryginalne felgi stalowe, tylko się zastanawiam na jaki kolor je pomalować? Najpierw myślałem żeby je pomalować na czarno a rant na srebrno, a teraz myślę ze ładnie by wyglądały jakby były perłowo białe, co o tym myślicie? może jakieś propozycje? Tylko mi nie piszcie ze jestem nie zdecydowany, bo to to ja wiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje słoneczko jest właśnie w remoncie i będzie pomalowane na czarny-matowy

brawo za wybór koloru ;) ...widziałem ostatnio całe auto w czarnym macie i prezentowało się znakomicie...a co do felg to moim zdaniem w alu można się bawić w jakiekolwiek zmiany koloru a jeśli chodzi o stalówkę...dla mnie musi być cała w czerni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo za wybór koloru ;) ...widziałem ostatnio całe auto w czarnym macie i prezentowało się znakomicie...a co do felg to moim zdaniem w alu można się bawić w jakiekolwiek zmiany koloru a jeśli chodzi o stalówkę...dla mnie musi być cała w czerni ;)

 

też się zgodzę ewentualnie tak jak planujesz ale bez rantu... no chyba że się skusisz na alu to może czarne/srebrne/białe i czerwony rant:P

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do felg to podtrzymuje wypowiedzi kolegów, a tak na marginesie nie zapomnij pochwali się końcowym rezultatem - sam myślę o czarnym macie i interesuje mnie jak to będzie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw efektu końcowego:) ale zdjęcia na pewno wstawię, na razie czekam, bo autko stoi w warsztacie i ma wstawianą nową podłogę i progi. A tak na marginesie, nie zaglądajcie pod dywanik, bo można osiwieć :)

post-26470-1249294739788_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...