Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Zablokowana maska


herson

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj, chcac sprawdzic poziom oleju i dolac plynu do spryskiwaczy, no i z racji ze rzadko tam zagladam, chcialem obejrzec kurz na silniku smile.gif , probowalem otworzyc maske. Linka dziala i otwiera sie kawalek, ale sam "przycisk" juz pod maska, ani drgnie i nie chce sie odblokowac cholerstwo.

Czy potraktowac to po chamsku, czy jest jakis inny, mniej inwazyjny sposob?

Spotkal sie ktos z czyms takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, nie ma taga, a chodzi o Almerę N16

 

PS Jak i czy w ogole mozna usunac swoj temat, kiedy nie ma w nim odpowiedzi i czy da sie edytowac temat?? Nie wiem jak u innych, ale ja nie moge tego znalezc, a dodatkowo strona chodzi tak jakby miala zaraz umrzec sad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, maska odskakuje, zablokowal sie ten wichajster pod maska, ktory sie podnosi zeby odskoczyla blokada na tym calym zaczepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to działa w N16 bo ja mam jej starszą siostrę, a u niej działanie to jest bardzo proste.

Po podniesieniu do góry taki haczyk się przesuwa i zwalnia maskę. Można by spróbować ów haczyk przesunąć w lewo stojąc przodem do samochodu i powinno się zwolnić. Musisz trochę tam pozyglować.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie możesz przesunąć tego wichajstra to pewnie przyrdzewiał,spróbuj prysnąć WD40 na zawias tego zaczepu i potem poruszać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fotki z Tino.

Ale nie wiem jak tu je wklejac.

Mozna by w przypadku zerwanej linki grzebac bna kanale od posdu albo probowac zdjac orzedni zderzak lub gril czy jak to sie naywa.

Najlepiej widzec jak to wyglada z gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...