Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Belka z włókna węglowego


Gość ZowA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Od maja jestem szczęsliwym posiadaczen Serenki :) z której jestem bardzo zadowolony. Lecz zadowolenie czasem pryska zajeżdzajac na stacje po paliwo. A ze duzo jezdze autkiem wiec na stacji bywam czesto i to mnie chyba zmusza do załozenia LPG. Dowiadywałem sie o gaz i gosciu powiedział, ze zamontuje mi sekwęcje z butlą od spodu tylko wytnie ta belke z włókna węglowego. i teraz mam prośbe do was. Chodzi mi o to jaka funkcje w serenie spełnia ta belka czy jak sie jej pozbede to będzie miało jakis wpływ na jazde? I jeszcze jedno czy ktosz forumowiczów mógłby podac mi linki ze zdjęciami jak zamontowana jest butla od spodu (prośba skierowana głównie do osoby, która zamieszczała takie zdjęcia). Wpisując słowa kluczowe nijak nie moge trafić na te posty ze zdjęciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Od maja jestem szczęsliwym posiadaczen Serenki :) z której jestem bardzo zadowolony. Lecz zadowolenie czasem pryska zajeżdzajac na stacje po paliwo. A ze duzo jezdze autkiem wiec na stacji bywam czesto i to mnie chyba zmusza do załozenia LPG. Dowiadywałem sie o gaz i gosciu powiedział, ze zamontuje mi sekwęcje z butlą od spodu tylko wytnie ta belke z włókna węglowego. i teraz mam prośbe do was. Chodzi mi o to jaka funkcje w serenie spełnia ta belka czy jak sie jej pozbede to będzie miało jakis wpływ na jazde? I jeszcze jedno czy ktosz forumowiczów mógłby podac mi linki ze zdjęciami jak zamontowana jest butla od spodu (prośba skierowana głównie do osoby, która zamieszczała takie zdjęcia). Wpisując słowa kluczowe nijak nie moge trafić na te posty ze zdjęciami.

Czytam ij estem przerażony przecież ,,ta belka z włókna węglowego" to tylny resor przeszukaj podforum sereny było o butli pod podwoziem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ij estem przerażony przecież ,,ta belka z włókna węglowego" to tylny resor przeszukaj podforum sereny było o butli pod podwoziem.

 

Brak mi ostatnio czasu żeby tu zajrzeć , nowa szata forum kiepska ale to kwestia gustu. Ale do tematu . zmień gazownika bo ten głupoty gada.Poza tym z opisu twego auta wynika że masz silnik 1,6 to nie możesz mieć resora poprzecznego tylko piórowy wzdłużny tak jak w mojej Sarnie 1,6. Były zdjęcia na forum zagazowanych Seren z butlą w bagażniku i z przerobionym wydechem gdzie w miejscu porzecznego tłumika tzw beczki montowano butle a wydech zmieniano na taki jaki jest w Vanetkach. Popatrz na stronach Bossal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiadywałem sie o gaz i gosciu powiedział, ze zamontuje mi sekwęcje z butlą od spodu tylko wytnie ta belke z włókna węglowego.czy ktosz forumowiczów mógłby podac mi linki ze zdjęciami jak zamontowana jest  butla od spodu (prośba skierowana głównie do osoby, która zamieszczała takie zdjęcia). Wpisując słowa kluczowe nijak nie moge trafić na te posty ze zdjęciami.

 

 

Że co wytnie ...Co do zdjęć to tutaj:http://www.nissanklub.pl/index.php?showtopic=19600&st=20#entry357852jak chcesz więcej to na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup

lol wytnie belke z wlokna hahahah poplakalem sie xD

 

jedynie co moze zrobic to pozbyc sie tlumika na koncu i zamontowac jakis inny blizej i w miejsce ostatniego tlumika wsadzic butle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyjasniona. tamten gazownik to moze zakładał w serenie gaz ale chyba nie w takiej bo ja nie mam zadnej belki poprzecznej z włókna :) w czwartek idzie na warsztat i obadamy co zrobi. wytłumaczył co i jak wiec teraz to i ja jestem mądry ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...