Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Zmiana układu dolotowego


Gość szok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie do specjalistów :)

Posiadam Micre K11 z 96 roku i chciałbym w niej zmienić układ dolotowy, znalazłem coś takiego:

http://moto.allegro.pl/item690392009_power_rura_nissan_micra_1992_2003_dolot_stozek.html

 

Teraz moje pytanie, czy to na pewno będzie dobrze działać?

Słyszałem że jeżeli filtr będzie zbyt blisko silnika, to będzie pobierał ciepłe powietrze co da mi odwrotny efekt nikt chce uzyskać, Więc czy to się uda?

 

Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość, to mój drugi post na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee nie kupuj tego. TVN TURBO > TOOLBOX i robisz wszystko sobie sam :D a jezeli tamten nic Ci nie da procz dzwieku? a tam jak samemu to zawsze sie czegos nauczysz i mozesz kombinowac... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do specjalistów :)

Posiadam Micre K11 z 96 roku i chciałbym w niej zmienić układ dolotowy, znalazłem coś takiego:

http://moto.allegro.pl/item690392009_power_rura_nissan_micra_1992_2003_dolot_stozek.html

 

Teraz moje pytanie, czy to na pewno będzie dobrze działać?

Słyszałem że jeżeli filtr będzie zbyt blisko silnika, to będzie pobierał ciepłe powietrze co da mi odwrotny efekt nikt chce uzyskać, Więc czy to się uda?

 

Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość, to mój drugi post na forum :)

Jest tyle tego na forach że sam sobie złożysz dolot i to taki jak będziesz chciał.To są gadzety na których ludzie sobie nieźle zarabiają,a to się nijak ma do tego co powinno sobą prezentować.Być może że ten dolot pasuje do jakiejś konfiguracji silnika ,ale nie wiadomo do jakich ustawień:wałki,zapłon itp.

Powinieneś troszkę kuknąć w literaturę np.inż.Węglarskiego lub innych którzy wyjaśnią zasady,a przynajmniej zarys zagadienia.Nie jest to takie proste jak się wydaje,maszyna jest prawie jak istota żywa ,każdej odpowiada coś innego i do tego trzeba trafi w "jej gust"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...