Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NOWA ALMERA 2005 PAMIĘTNIK


Gość Kony
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i właśnie od soboty zrobiłem swoim N16 1,5 dCi pierwsze 1200 km. Super, jazda ogólnie i spalanie zwłaszcza. Drobne mankamenty: korek wlewu paliwa nie trzyma sie klapki :D i jak jadę ponad 100/h to drga delikatnie lustro od kierowcy. Jeździłem w 4 osoby po górach i było ok. Pewnie że to nie P10 2.0 ale nie jest źle jak na dieselka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też niemiłosiernie dzwonia opuszczone szyby,ale w serwisie powiedzieli,że ten typ tak ma,dla mnie to jest dziwne,że w autku za ponad 50.000 PLN "ten typ tak ma",czegoś takigo nie ma nawet chyba w trabancie(nie urażając właścicieli trabantów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne przejechane 100 km, mam już 1310 km swoją almerką N16 1,5 dCi- szyby nie stukaja, chodzą płynnie, jest o.k.

Swiatła mijania, faktycznie, zobowiązuja do wolnej jazdy, mają zasięg chyba 20 metrów, moze ma ktoś jakieś rozwiązanie niekolidujące z gwarancja?

Drgające lewe lusterko zaczynq mnie ddenerwować, bo drga nawet w rytmie muzyki jak jest głosno, dzisiaj to zgłoszę + światła to napisze Wam co ASO powiedziało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z umowa byłem w ASO, powiedziałem o drgajacym lusterku i słabych światłach. lusterko zrobią przy okazji wymiany oleju po 2 tys km, a światła wyregulowali bo okazało się że wszystkie tak maja tzn za nisko ustawione, alllle moi drodzy dowiedziałem sie, ze:

N16- nie wymieniać samemu żarówek mijania bo tak są spasowane wsówki ze peka przy wyjęciu obudowa, robimy to w ASO,

lampy benzyniaków soczewkowe sa w większości do wymiany (na gwarancji)- jesli swiatło w nocy jest rozmazane,. kontury mało ostre do wymiany reflektor.

Micra K12- sprawdźcie sobie czy silnik nie pracuje jak diesel: włacza się na luzie klimę i wcisnąc sprzęgło, lekko grzechocze przy wyciśniętym do wymiany łożyska skrzyni biegów (też na gwarancji)-podobno wada

Co się dzieje z tą marka NISSAN. Nie zdradzę które ASO, ale chłopaki nie ściemniaja są super bo mówia prawdę no i wymieniają, ufff dobrze że na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jestem i żyję. Na dzień wróciłem do PL. Szyby szyby szyby. Najlepiej zrobią to na ul. Jagielońskiej w Warszawie. Już nie dzwonią. W Łomiankach nic z tym problemem nie zrobili bo ...... ? Spalanie w trasie bez pierdół:: 5 , 2 - 5 , 5 przy 120 130 km/h - dwie osoby w samochodzie. Ooooooo ! W mieście 8, 5 do 10 z klimą w mieście przy 30 st C. PORYSOWALI mi drzwi i błotnik. Złośnik / zazdrośnik. Połamię im łapki. Odezwę się za parę dni bo wracam. ps. do wyboru macie corole lub civica za 10, 15 lub 20 tys więcej za takie wyposażenie. Jasna sprawa, że wykonanie jest tam lepsze. Hej ! A korozja ! Otłuczony ten samochód przez kosiarzy trawy i innych. Jak będzie nawalał to się spa ..... nikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz prawie 3000 km w moim N16 1,5 cdi, wymieniłem w ASO olej na castrola TS60, w wawie srednio spalanie 5,8 ropy- chyba może być :D

Narazie jest o.k. jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...