Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

check engine


Gość pyzio2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ciagle wyskakuje mi błąd check engine. Na komputerze wyszło, że walnięty jest wyłącznik hamulców. Pod pedał hamulca podpięty jest włącznik zresztą został wymieniony i problem dalej występuje. Ktoś miał podobny problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ciagle wyskakuje mi błąd check engine. Na komputerze wyszło, że walnięty jest wyłącznik hamulców. Pod pedał hamulca podpięty jest włącznik zresztą został wymieniony i problem dalej występuje. Ktoś miał podobny problem??

 

Może chodzi o czujnik siły hamowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sprawdze to dzieki za wskazowke dokladnie gdzie sie on znajduje?

 

Chyba przy kole, ale głowy nie dam, dlatego lepiej poczekajmy na wypowiedź kogoś obeznanego w temacie. To jest chyba EBD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ciagle wyskakuje mi błąd check engine. Na komputerze wyszło, że walnięty jest wyłącznik hamulców. Pod pedał hamulca podpięty jest włącznik zresztą został wymieniony i problem dalej występuje. Ktoś miał podobny problem??

Numer błędu B)

Wyącznik pod pedałem jest zdublowany - podwójny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wymień sobie obie żarówki od stopu bo może któraś nie działa - upalone włukno w żarówce i na dołkach raz zaskoczy a raz nie i jak będziesz sprawdzał stop to może akurat działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...