Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

tapicerka w QQ Visia 1,6 2009


hb7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zwracam się do Was z pytaniem , zamówiłem QQ Visia 1,6 w kolorze czarnym , dealer polecił mi tapicerke w kolorze czarnym z drobnymi czerwonymi wzorkami ( na umowie wstępnej przy opcjach fabrycznych mam wpisane Z11 G/ czarny metalic ). Jednak jak oglądam QQ Visie 1,6 w ogłoszeniach wszystkie maja tapicerke w kolorze szary/c szary. Czyżby mój dealer naopowiadał mi bajek , czy w ogóle w takiej wersji występują inne kolory tapicerki niż tylko te szare??? Nie ukrywam , że wolałbym tapicerke czarną . Jeszcze jedno pytanie czy w QQ Visia 1,6 jest mp3 w radio? mam od groma płyt zgranym na płyty w formacie mp3 i zastanawiam się czy nie będe musiał przegrywać.

Z góry dzięki za odpowiedź

PS

Jeszcze 3 miesiące i QQ będzie moje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem swojego QQ w tamtym roku i nie było mowy o wyborze koloru tapicerki i z tego co oglądałem nowe QQ w salonach to jest tylko ta podstawowa. Jeśli jednak obiecywał Ci inny kolor to jest to również umowa ustna i możesz to wykorzystać choćby po to żeby w ramach rekompensaty zainstalowali Ci chlapacze (polecam bo QQ tak jest skonstruowany że błoto i piach dostaje się na progi)

Radio jest niestety bez MP3 co zakrawa na kpine ale nic na to nie poradzimy.

pozdrawiam i proponuję poczytać posty na co zwrócić uwagę w czasie odbioru auta!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mnie sie udało jeszcze w czasie trwania promocji odebrać QQ 1,6 acenta. Co do tapicerki to mam taką jak opisujesz. Ale z przykrością - radio nie odtwarza mp3.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość janusz-pawlak

Z transmiterem to jest różnie.

 

Antenę radiową masz daleko, na dachu.

Konstruktorzy radia bardzo się starają, aby NIC nie wchodziło

do radia spoza anteny. Im lepiej wykonali swoją pracę tym

trudniej (z większymi szumami) będzie się odbierało z transmitera.

 

Trzeba spróbować czy dla danego auta i danego transmitera

mamy akceptowalną jakość, szczególnie przuy głośniejszym słuchaniu.

 

jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +2qq_komar

Witam,  Z tymi transmiterami trzeba uważać. Jakiś czas temu kupiłem takie "coś" za 19PLN... Z zasięgiem nie było problemu, miał pięć zakresów częstotliwości jak się podłączyło mp3 do tego to jeszcze jako tako było z dźwiękiem. Gorzej jak podłączycie penika. Generalnie jak ktoś lubi czysty dźwięk to niech daruje sobie transmiter (chyba, że jakiś wypas sobie kupi). Lepiej sobie "zmontować" parę ulubionych płyt audio.   Swojej "kaszanki" jeszcze nie mam ale zgodnie z tym co zapewnia producent można przez wejście AUX podłączyć mp3. Jak ktoś próbował to może się podzieli wrażeniami. :)    Pozdrawiam

Edytowane przez +2qq_komar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no włąsnie skoro jest wejście na mp3 to chyba można muzę słuchać z odtwarzacza mp3 :)

 

Należy odróżnić wejście AUX (mini jack) od wejścia USB.

Na AUX można podać dźwięk z dowolnego źródła - jak na słuchawki - idzie po prostu poprzez wzmacniacz systemu AUDIO.

Aby mogło być udostępnione wejście USB (np. na pendrive), odtwarzacz musi "umieć" odtwarzać pliki MP3 - o systemie bez tej możliwości nie ma portu USB, ponieważ nie ma to sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli już wszystko wiadomo , albo podłączamy odtwarzacz mp3 i sterujemy z niego muza ( co jest raczej mało wygodne ) albo zamieniamy płyty z formatu mp3 na audio/cd i puszczamy z radia :)

QQ mam do odbioru pod koniec października więc jest troche czasu na zamiane formatu płyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...