Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.114/W11.114] Rozmiar tarcz zegarów


Gość truszczu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takie nie codzienne pytanie mam. Czy ma ktoś pod ręką zegary od P11.114 i mógłby pomierzyć ile cm ma średnica poszczególnych tarcz ? Na fotce tylko 1 jest zaznaczona średnica, ale potrzebuję wszystkich tych otworów wymiary.

Chyba, że ktoś wie czy te średnice są takie same jak w P11

Za wszelką pomoc z góry dziękuje :)

 

post-26695-12494167967639_thumb.jpg

Edytowane przez Truszczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie nie codzienne pytanie mam. Czy ma ktoś pod ręką zegary od P11.114 i mógłby pomierzyć ile cm ma średnica poszczególnych tarcz ? Na fotce tylko 1 jest zaznaczona średnica, ale potrzebuję wszystkich tych otworów wymiary.

Chyba, że ktoś wie czy te średnice są takie same jak w P11

Za wszelką pomoc z góry dziękuje :)

 

post-26695-12494167967639_thumb.jpg

 

 

Hej, mam zegary ale nie mam suwmiarki - postaram się dziś pożyczyć to Ci zmierzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam zegary ale nie mam suwmiarki - postaram się dziś pożyczyć to Ci zmierzę

 

Byłbym bardzo wdzięczny, bo rozbierać pół deski w aucie żeby zmierzyć tylko to trochę sporo roboty ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fragles13

A ja bym się podpiął do tematu i poprosił kogoś z kolegów o zeskanowanie tarcz (samej nakładki na zegary) - kolega ma anglika i chce sobie zrobić tarcze kilometrowe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym się podpiął do tematu i poprosił kogoś z kolegów o zeskanowanie tarcz (samej nakładki na zegary) - kolega ma anglika i chce sobie zrobić tarcze kilometrowe..

 

Ok suwmiarkę będę miał jutro, więc zmierzę tarcze, a odnośnie skanu to w piątek wieczorem bo nie mam też skanera :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze takie będą odpowiednie biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

zegary_298.jpg

 

Jest sporo sklepów oferujących gotowe białe tarcze plastikowe, więc nie wiem po co rzeźbić. Może gdzieś są i do pobrania na necie

Edytowane przez and_pec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zegary P11,144 diesel 2001zegaryprimera.jpg

Edytowane przez and_pec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truszczu Interesują cię wymiary otworów w nakładce plastikowej czy w kartonie. Nie bardzo łapię co mierzyć. Piszesz o wielkości tarcz, a pytasz o wymiar otworów. Określ dokładnie co mam zmierzyćSkanować kartonu nie będę bo nie mam kompa aby ustawić potem precyzyjnie wskazówki, a płacić 50 zeta u mechanika nie mam zamiaru tylko po to aby skan znalazł się na necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie nie codzienne pytanie mam. Czy ma ktoś pod ręką zegary od P11.114 i mógłby pomierzyć ile cm ma średnica poszczególnych tarcz ? Na fotce tylko 1 jest zaznaczona średnica, ale potrzebuję wszystkich tych otworów wymiary.

Chyba, że ktoś wie czy te średnice są takie same jak w P11

Za wszelką pomoc z góry dziękuje :)

 

post-26695-12494167967639_thumb.jpg

 

A nie prościej wyjąć zegary i zmierzyć. Wtedy będziesz wiedział co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak znalazła się gdzieś ta suwmiarka ? :)

 

Jutro na 100 % zamieszczę skany w maksymalnej rozdzielczości razem z wymiarami, tyle że są to zegary w wersji angilwlskiej ale wyskalowane są również w km, więc chyba nie stanowi bo wymiary tarcz są te same. Napisz czy potrzebujesz wymiary tarcz czy tych otworów na tarcze ( np. pod pierścienie ) bo jest tam trochę różnicy

nie miałem ostatnio czasu :-) sorki

 

A ok już doczytałem chodzi o średnicę wszystkich otworów, ok

Edytowane przez Pablo2311
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truszczu Ty leniuszku. Węz wkrętak w dłoń i rozkręć sobie te zegary i sam pomierz. Nikt nie będzie rozbierał u siebie specjalnie zegarów tylko dlatego że tobie nie chce ruszyć się d*py. Od czasu założenia wątku już dawno byś sam pomierzył te plastiki a nie czekał na odpowiedź. Gwiazdka niedługo, już w grudniu to może się doczekasz he he

 

PS a może ty jesteś z pokolenia tych kierowników i dyrektorów co to tylko mają wymagania a ręce im poprzyrastały (wiadomo do czego)Taka bzdura i tyle zamieszania. trzeba było od razu napisać że chodzi o wklejenie pierścieni a nie czarować z tarczami i mieszać z otworami nie wiadomo którymi

Edytowane przez and_pec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mi do głowy nie przyszło, żeby ktoś rozbierał swoje zegary i mi mierzył. Liczę na to, że ktoś ma takie pod ręką i nie musi się nic wiele się męczyć tylko zmierzyć ten otwór. Teoretycznie po to jest forum, że można się zapytać i ktoś może pomóc. A otworów wiele w tych zegarach nie ma, więc nie da się za bardzo pomylić o które chodzi.

 

Chyba, że jesteś z pokolenia co jak nie zobaczy nie uwierzy i najpierw zanim zapytasz idziesz pół auta rozbierasz, wyciągasz część, oglądasz i mierzysz, składasz, kupujesz nową i znowu rozbierasz....

Widocznie mam mniej czasu od Ciebie i nie mam kiedy tak sobie auta rozbierać i składać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego otworów w tekturze to naprawdę jest wiele, bo każdy paseczek kilometra to otwór, który podklejony jest folią ale nie w tym rzecz aby się tu kłócić Może akurat ktoś ma kolekcje zegarów do primer w całości i w częściach. Ja osobiście nikogo takiego nie znam he he

 

Jak było mierzone Od środka czy po wierzchu po szybie, że są jakieś błędy pomiarowe

Edytowane przez and_pec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego otworów w tektórze to naprawdę jest wiele, bo każdy paseczek kilometra to otwór, który podklejony jest folią ale nie wtym żecz aby się tu kłucićMoże akurat ktoś ma koekcję zegarów do primer w całości i w częściach. Ja osobiście nikogo takiego nie znam he heJak było mieżone Od środka czy po wieżchu po szybie, że są jakieś błędy pomiarowe

 

A widzisz ja do poprzedniego auta miałem 2 zapasowe zegary, oba dostałem jako gratisy (do dziś mi 1 został), więc liczyłem, że może ktoś ma takowe od primery pod ręką i się nie przeliczyłem ;) A każdą kłótnię zawsze można nazwać małą wymianą poglądów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak było mierzone Od środka czy po wierzchu po szybie, że są jakieś błędy pomiarowe

 

Co się czepiasz, mam Ci tłumaczyć z czego wynikają błędy pomiarowe czy co, nudzisz się czy po prostu nabijasz posty ? Bo nic to nie wnosi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nudzę się ani nie nabijam postów i tak mam ich wystarczająco dość, a jakichś Guinesów nie zdobywam. Sam piszesz że pomiar obarczony błędem i to właśnie mnie dziwi. Jakbyś mierzył od srodka to mógłbyś się machnąć o 2 góra 3 setki, które i tek nie maja tu jakiegoś znaczenia bo to w końcu nie jest gładź w tłokach. Jeśli mierzyłeś przez szybę to pomyłka może być nawet do milimetra, a to już spory luz jeśli te pierścienie były by np wciskane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...