Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ŚWIECĄCE PODSZYBIE


Gość Domino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem czy ma ktos tez takie problemy, podszybie zwlaszcza jak jade pod slonce strasznie mi sie odbija na szybie, zwlaszcza jak jest wyplakowane .

Jest to strasznie upierdliwe i meczace , czy macie jakies patenty na to?

Jak zrobic zeby plastik tam byl matowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flokowanie to nanoszenie takich wloskow na deske mozna sobie wybrac kolor i dlugosc co do samego floku to jezeli widziales kiedys futeral na okulary to jest to taki material jaki jest w srodku futeralu.

Osobiscie planuje cos takiego wykonac u siebie w niedlugim czasie wiec jak bedzie gotowe to wstawie zdjecia. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samemu nie zrobisz trzeba oddac do zakladu zajmujacym sie flokowaniem

cena za deske rozdzielcza to jakies 200 zl

ja sobiscie bede robil w tym zakladzie http://www.flock.kie.pl/ troche daleko od wawki ale co tam kolo sie tym zajmuje juz z nim pisalem i powiedzial ze mi zrobi, a ja nie chce tylko deski flokowac ale prawie wszystkie plastikowe elementy wnetrza i co najwazniejsze ma kolor ktory mi odpowiada :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciejka_sz

Normalka w N13. Kwestia przyzwyczajenia albo kladz sobie cos na podszybiu w trakcie jazdy.. cos co nie odbija slonca, np kawalek wykladziny czy innego ustrojstwa :) Ja sie przyzwyczailem do tego swiecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...