Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] NAWIGACJA


Gość prezes87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam nissana primerą p12 z komputerem pokładowym w środku. Na panelu jest przycisk "map" który służy do nawigacji ale niestety żadnej nawigacji w samochodzie nie mam. Czy jest możliwość zainstalowania jakoś przez płytę CD? Słyszałem także że podobno trzeba kupić odtwarzacz DVD do samochodu, posiadać jakiś program nawigacyjny na płytce DVD i wtedy można wrzucić i zgrać? Czy to prawda?

Przeszukałem już kilka stron i nie mam pojęcia jak ludzie te nawigacje sobie sami instalują. Proszę kogoś o dokładny opis.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc w gwoli ścisłości, żeby mieć nawigację musisz posiadać czytnik dvd, gdyż nawigacja chodzi z płyty dvd, jeśli nie masz odtwarzacza dvd zapomnij ze masz nawigację, bo panel przy komputerze jest w każdym modelu taki sam,niezależnie od tego czy jest tam przycisk map czy nie, taki odtwarzacz ponad 2 tys kosztuje, no ale zeby cie pocieszyc wspomnę też że nissan nie wypuścił w nawigacji map na europę wschodnią, także nawet jeśli będziesz miał odtwarzacz dvd, nie będziesz miał polskich dróg ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a więc w gwoli ścisłości, żeby mieć nawigację musisz posiadać czytnik dvd, gdyż nawigacja chodzi z płyty dvd, jeśli nie masz odtwarzacza dvd zapomnij ze masz nawigację, bo panel przy komputerze jest w każdym modelu taki sam,niezależnie od tego czy jest tam przycisk map czy nie, taki odtwarzacz ponad 2 tys kosztuje, no ale zeby cie pocieszyc wspomnę też że nissan nie wypuścił w nawigacji map na europę wschodnią, także nawet jeśli będziesz miał odtwarzacz dvd, nie będziesz miał polskich dróg ;]

Witam, a nie da rady jakoś "inaczej" podłączyć i czy nie można innego programu (auto-mapa,navigator itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, a nie da rady jakoś "inaczej" podłączyć i czy nie można innego programu (auto-mapa,navigator itp.)

 

Nissan nie ma nawigacji lecz jedynie czytnik map- nie posiada GPS. Za takie pieniądze kup nawigacje GPS 4,3 lub 7 cali z system otwartym Windows 5- i masz nie tylko nawi lecz przeglądarkę foto., DVD możliwość podłączenia dodatkowych kamer bezprzewodowo a także masę aktualizacji i punktów POI .Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...