Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Datsun/Nissan 160B (Violet) 1979r


Gość gabi_kojot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gabi_kojot

mniej więcej o to, znaczy napewno o rozstaw chodz, alejesli chodzi o blanki bębny czy tarcze sa to nowe elementy do zakupu w sklepie które nie mają dziur na sruby, kupuje się takie chcąc załozyc fele z innym rozstawem śrub, zeby nie montowac pierscieni dystansowych i chodzi mi o to czy takowe sa w sprzedazy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tak żadkim autem mozesz miec problem jezeli jest nietypowy kształt tarcz hamulcowych

ja szukalem ponad pol roku

:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gabi_kojot

blanki nie sa nietypowym rozwiązaniem sa ogólnie dostepne do przeciętnych samochodów, sa chyba nawet tańsze od gotowych, ale wiadomo, ze suma sumarum ich koszt bedzie wiekszy kiedy odpowiednia osoba (tokarz) zabierze sie za zrobienie w nich otwórów, bo warsztatowym czy domowym sposobem takich rzeczy się nie robi, gdyz otwory musza byc wycentwoane idealnie i nie ma mowy o najmniejszym uchybieniu i wiadomo dlaczego. no ale tak czy inaczej jak bede jechał do pracy w przyszly czwartek to z ciekawosci zapytam w serwisie nissana.

 

 

a jeszcze jedno odnoscie jednostki napedowej, w jakich jeszcze nissanach wystepowaly takie silniki jak w tym :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość primeraW10

witam

ja mialem nastepce tego modelu o nazwie datsun sunny HLB 310. rozstaw srob w nim mialem 4 x 114.3 mm czyli tak jak w primerze. w violecie wg moich zrodel montowane silniki to 1.4 i 1.6 ktory w wersji sss mial 83 KM/5800 obr, skrzynia 4 lub 5 biegow lub automat, masa wlasna 980 kg v max 165 km/h, opony standard 165/13. jesli chodzi o czesci to nie pamietam zebym mial wybitne problemy z ich odszukaniem. z tarczami nie powinienes miec problemu zeby dostac do tego konkretnie samochodu. jak podasz mi wymiary to moge sprawdzic czy takie same mialem w moim B310 to zawsze jeden model pozniej wiec poszukiwania prostsze. nie wiem jak w violecie ale ja mialel wspaniale 2 tloczkowe zaciski a klocki do nich wprost z golfa I lub mercedesa 123 / 124 tyl. gdzies mam jeszce jakies pozostalosci po 310 wiec jesli bedzie potzreba to chetnie pomoge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 2 miesiące temu...

Jeżeli jeszcze aktualne to mogę podzielić się zdjęciami / danymi "naszej pszczółki" czyli pomarańczowego Datsuna 160j (4d) 76 HP Vmax 180 km/h 1.6 automat z OD rocznik 76', którego użytkowaliśmy w latach 1983 - 1991 :one:

bb61bf02f3449e63med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...