Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11.144 trochę modzona


Gość cichy00
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Nissan/Primera/77162

 

Jak nic się nie zmieni to chciałbym po nowym roku "uśmiechnąć się" do Coobcia - trochę tu się

naczytałem i myślę że gdyby się zgodził to byłoby miło zrobić cuś na 200 lub 250KM :) uwzględniając SWAP z GTR ale to przyszłość .

 

Ale kurna gdzie?

Edytowane przez cichy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto super ładne ale ponieważ jesteś na NKP to wypadałoby opisac ten wóz tutaj anie posługiwać się linkiem do polskiej jazdy... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam w nich czytać, wymiana kolekotra wydechowego + mój mod rozrządu i masz koło 160KM i 200Nm... :D

Ps. odkładaj na SR20DET :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka niezła przyznaje;] zycze powodzenia w projekcie

P.S faktycznie powinienes opisac auteczko u nas na portalu tak jak kazdy to robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj tu opis modyfikacji.

I zdjęciuchy z przodu i spod maski.

Co to za lampy z tyłu??? Białe kierunki jak w sedanie?

 

I jak wyglądają te przednie lampy z japonii?

 

Furka chyba niedostosowana do dróg w PL :(

 

No i kurna nareszcie właściwa buda w projektach... chyba czas na moja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mierzyłes na hamowni auto?? Obstawiam, że te 150 KM jest naciągane :)

może i jest

 

 

Jedno co trzeba przyznać, że za***iście wygląda i ten kolorek...

 

Co do modów, to proponuje poczytac moj watek i Zuru82 :)

x2 ładna

 

 

pewnieeeeee............ po 7-10-15 km nie ma co sie pierd@lić zwłaszcza, że homologacja FIA nie oowiązuje na ulicy... bynajmniej nie do końca

\\

 

zrób 250 T i będzie bardzo ładnie sie odpychać i i bedzie cholernie użyteczny, spalanie wzrosnie ale cóż... hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za brawa ;)

Teraz coś odpowiem - pod maską nie ma co zdjęć robić bo poza stożkiem który założył poprzedni właściciel(on kupił te auto od policji)nic tam nie ma ciekawego . Słyszałem tylko że wersje patrolowe były jakoś wzmacniane ale jak pojęcia nie mam . Kolorek oryginalny - jedynie odświeżyłem pare miejsc zżółkłych na tylnej klapie i zrobiłem polerkę po całości . Co do zwiększenia mocy to niespecjalnie mnie interesuje 15KM czy 20KM więcej . Myślę albo o 200KM na tym silniku albo o 250KM ale to już chyba na innym , zresztą specem nie jestem i jak już się zdecyduję na zmiankę to myślę że mi Coobcio doradzisz :)

Ten motor ma już 240 tyś km przebiegu(chociaż tu w Norwegii widziałem ogłoszenia o sprzedaży tych primer z przebiegami po 350 tyś ale tu nikt nie kręci przebiegów tak jak spece w Polsce gdzie każde auto ma 150 tyś czy to 10 czy 25 letnie) i nie wiem czy to dobrze go żyłować więc gdyby się znalazł ciekawy dawca to czemu nie - ale zaznaczam że interesuje mnie 200KM lub 250KM ale na SPOKOJNIE bez szalonych programów i wielkich ciśnień - chcę po prostu SZYBKIEGO ELASTYCZNEGO sportwagona który się nie rozsypie przy pierwszym lepszym deptaniu i nie chcę nic co dwa dni regulować . JeŚli te 250KM będzie się wiązało z tym że mam w skupieniu wsłuchiwać się w szmery silnika to zostanę przy serii. No i gdyby dało jednak radę bezproblemowe 250 KM to chciałbym to razem ze zmianą przegubów i tego co mogłoby się ewentualnie rozsypać jak skrzynia biegów itp itd

Edytowane przez cichy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bombel - czytałem już ale jak do tej pory się nie doczekałem konkretów bo jesli dojście od bodajże 145KM do 153KM(chyba) zajęło 26 stron to boję się ile będziesz miał tam stron jak dojdziesz kiedyś do 250 . Mnie brak konkretów a dywagacje o rozmiarze opon i spalaniu mało mnie interesują . Jak założycie turbo to radzę założyć nowy temat bo ten dotychczasowy to jeden wielki OT pomijając kilka uwag tych co się znają na rzeczy . Poza tym strasznie się czyta jak co chwila jest "cytuj" - po coooooooooo? Przecież wystarczy napisać konkret a ten co ma zrozumieć zrozumie ...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

życze powodzenia w robieniu 250km--moja p11 kombi[2 lata wstecz taką miałem] miała równo 160km 200nm--robiła 7,2 do 100km/h i była bezsprzecznie najmocniejsza primerą kombi w kraju>>też trwało to długooo

--ciekawe czy te twoje 250km to nie słomiany zapał.??

 

aa no i widząc przebieg twojej primy to doradzam najpierw sprawdzenie kondycji i obecnego poweru na hamowni,co by szybko silnik nie dożył swojego kresu

Edytowane przez lukas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bardzo ładny wóz. Zawsze lubiłem kombi :) Żyjąc w Norwegii masz pewnie większe możliwości finansowe niż przeciętny Polak -> na Twoim miejscu rzucił bym się w stronę SR20VET z japońskiego X-TRAILA. 280KM w serii o ile dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...