Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ruda P10 SLX->P10 GT/VE 213KM/227Nm


xtomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciąg dalszy foto story przebudowy czerwonej do rudej:

 

b298f0037e6aaa6fm.jpg9fde69eb19c23ea9m.jpg3dbb5bf61affb508m.jpg

 

66ae6e1aa74790c9m.jpgcc6dbd0eb9936dc5m.jpgb04757962f43bc84m.jpg

 

c703f836248c81cbm.jpgdd6d013f778c6db5m.jpgf9fe91d8015d3fbbm.jpg

 

Hamulce, środkowy tunel z elektryką, lusterka elektryczne,całe wnętrze zrobione, ciężka gałka JDM też. Reszta będzie jak się z Coobciem dogadamy.

Edytowane przez xkarol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został motor, CAI, przepływomierz na coobciorurce , wydech z kolektorem, SMT6, filtr powietrza, wymiana oleju i filtra oleju, strojenie i masa innych drobiazgów. Nie wiem, czy zdążymy. Może na Bemowo by sprawdzić osiągi, bo na Ułęż już chyba za późno. :devil: No i hamstwo po wałkach N16 :lol:

Edytowane przez xtomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie male pytanie ... czy warto zainwestowac w taki zestawik kolek, jaki posiada kolega ammaimon KLIK

do VE , badz innej firmy ...

 

Druga sprawa: czy mozliwe ze od dosc zmeczonej opony/badz zle wywazonej felgi, podczas ruszania ostrzejszego jedno kolo wpadalo w takie szarpniecia jakby mialo trakcje i ja tracilo, znowu lapalo itd ... (takie przeskoki z lekkim dudnieniem)a drugie klei sie wysmienicie ;) ale to wyjasnilem :) hehe opona czy felga ?

Edytowane przez xkarol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Druga sprawa: czy mozliwe ze od dosc zmeczonej opony/badz zle wywazonej felgi, podczas ruszania ostrzejszego jedno kolo wpadalo w takie szarpniecia jakby mialo trakcje i ja tracilo, znowu lapalo itd ... (takie przeskoki z lekkim dudnieniem)a drugie klei sie wysmienicie ;) ale to wyjasnilem :) hehe opona czy felga ?

Jeśli przy ruszaniu to wyważenie nie ma nic do rzeczy chyba że koło jest w jajo, stawiam na oponę ale mówisz że to jedno koło. nie wiem może przyczyna siedzi nie w kole a w układzie przeniesienia napędu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przy ruszaniu koła buksują i zaczynają się odbijać od podłoża (nieprzyjemne to jest bo cały przód napi......) to ja sprawdził bym stan amortyzatorów.

Ale z tego co pamiętam jadąc czerwoną to ona miała wysypane poduszki silnika lub skrzyni bo mocno tam tłukło. Może to być również to.

Edytowane przez bodek_n14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie mowie o takim uczuciu i tylko z prawej strony (identico miala czerwona) amorki odpadaja bo w czerwonej byly napewno dobre.

Jezeli chodzi o poduszke ta gorna to jest ok ... ale reszte musze sprawdzic... (przy przekladce silnika wszystkie sie wymieni)

 

Te poloski, no nie wiem sprawdze tez, ale wydaja sie ok ... hmmm no kurcze taki sam problem w dwoch autach i po tej samej stronie ?

Edytowane przez xkarol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no prace idą pełną parą, trzeba się zapisać na jakąś pojerzdzawkę i wjeździć w auto :)

Na razie poduczcie się na 130KM a potem grubiej z mocą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wylecial stary oryginalny tlumik nissana po 215 tys i zostal zastapiony JanSpeed-em, mocowanie starego tlumika ocencie sami :)

dsc00239j.th.jpg

 

dscf0523d.th.jpg

 

dscf0524t.th.jpg

 

Nastepny w kolejnosci bedzie zawias ... ale to za 2 tyg mniej wiecej ;)

pozdrawiam

Edytowane przez xkarol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wydech nie przejdzie cały z czerwonej???

 

 

tak nawiasem będę miał dla was fajnego stickera w prezencie, zamówiłem parę sztuk:)

 

Przejdzie, ale dopiero z silnikiem :) to opcja czasowa aby nie pierdzial bo wstyd :)

A fajna lepke z przyjemnoscia :) dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie gania nie gorzej niż dawna czarna GT xkarola /136KM/ i dopiero teraz bardzo ładnie mruczy. :D xkarol nie wspomniał o skrzyni, chyba że trafi się krótsza :dribble:

Edytowane przez xtomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, nawet o tym nie pomyślałem. Skuteczne jak cholera. Tylko Coobcio by nam nie darował.

W Primce każde kilo jest na wagę złota. Muszę zapomnieć o szyberdachu i ABS-ie :D

p.s.

Chyba nie będę jeździł w kolumnie z...... !!!, może to wystarczy. Ale gwarancji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wylecial stary oryginalny tlumik nissana po 215 tys i zostal zastapiony JanSpeed-em, mocowanie starego tlumika ocencie sami :)

dsc00239j.th.jpg

 

dscf0523d.th.jpg

 

dscf0524t.th.jpg

 

Nastepny w kolejnosci bedzie zawias ... ale to za 2 tyg mniej wiecej ;)

pozdrawiam

 

 

Fajny tłumiczek gdzie można taki kupić i ile kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny tłumiczek gdzie można taki kupić i ile kosztuje?

Za niedługo będzie do nabycia. Bo wchodzi przelot fi 63,5mm i OBX- R Racing. Pogadaj na PW z xkarolem. Ewentualnie: http://www.janspeed.com/

Edytowane przez xtomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już szlak na 220/220 przetarty - kto wie czy w primie za sprawą dłuższego wydechu nie będzie ciut więcej bo jakoś zawsze coś w Primach wychodzi więcej konia i niuta jak w Sunnych/Almerach

 

Ps. Kiedy przeszczepiamy motorownię i skrzynię ?

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już szlak na 220/220 przetarty - kto wie czy w primie za sprawą dłuższego wydechu nie będzie ciut więcej bo jakoś zawsze coś w Primach wychodzi więcej konia i niuta jak w Sunnych/Almerach

 

Ps. Kiedy przeszczepiamy motorownię i skrzynię ?

 

W tym miesiacu :) wiec zbieraj sily Coobciu :) Bedziemy sie dogadywac tak aby wszystkim pasowalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj w tym miesiącu jest umówiony swap SR20DET pewną ładną budę no i zaproszenie do wujka do Monaco mam na 10-22 października, nie wiem jak to wszystko ze sobą połaczyć ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj w tym miesiącu jest umówiony swap SR20DET pewną ładną budę no i zaproszenie do wujka do Monaco mam na 10-22 października, nie wiem jak to wszystko ze sobą połaczyć ;/

Kuba wyczysc skrzynke po priv nie da sie wyslac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...