Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

stłumione stuki w podwoziu


Gość Rolek

Rekomendowane odpowiedzi

Slysze podczas jazdy stlumione pojedyncze, krotkie stuki w podwoziu (tak jakby trzeszczenie). Stuki rozchodza sie gdzies tak w okolicach srodka auta, dokladnie nie jestem w stanie okreslic, moze troche z tylu. Dzieje sie to nawet na w miare rownej drodze, przy gwaltownych ruchach kierownicy raczej nie, ale tez czasem cos sie dzieje.

Czym to moze byc spowodowane? Jezdze primera od niedawna, zrobilem okolo 200 km i nie wiem czy takie stuki sa naturalne czy cos sie juz mocno zuzylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne stuki w samochodzie nie są naturalne :lol: . No chyba że to jest Polonez albo Tarpan. Tam normą są stuki, piski, trzeszczenia, zgrzytania i jęki pasażerów i kierowcy.

A w swoim aucie sprawdź zamocowanie tłumika na gumowych wieszakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz. Sproboje zagladnac pod auto, jesli to zamocowanie tlumika to nie bedzie problemu, ale jesli chodzi o amorki lub laczniki stabilizatorow to nie wiem czy zdolam to sam sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dżodżo

Łączniki, to sprawdz czy nie maja luzu i tyle, a co do amorkow to ciezko samemu sprawdzic.Jedyne, co z amorkami mozesz zrobic, to przylozyc palce do do gornych mocowan amorka i kolysac samochodem i czuc w palcach czy stuka czy nie.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...