Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

stłumione stuki w podwoziu

Guest Rolek

Recommended Posts

Guest Rolek

Slysze podczas jazdy stlumione pojedyncze, krotkie stuki w podwoziu (tak jakby trzeszczenie). Stuki rozchodza sie gdzies tak w okolicach srodka auta, dokladnie nie jestem w stanie okreslic, moze troche z tylu. Dzieje sie to nawet na w miare rownej drodze, przy gwaltownych ruchach kierownicy raczej nie, ale tez czasem cos sie dzieje.

Czym to moze byc spowodowane? Jezdze primera od niedawna, zrobilem okolo 200 km i nie wiem czy takie stuki sa naturalne czy cos sie juz mocno zuzylo.

Guest sonar

Żadne stuki w samochodzie nie są naturalne :lol: . No chyba że to jest Polonez albo Tarpan. Tam normą są stuki, piski, trzeszczenia, zgrzytania i jęki pasażerów i kierowcy.

A w swoim aucie sprawdź zamocowanie tłumika na gumowych wieszakach.

Guest Rolek

dzieki za odpowiedz. Sproboje zagladnac pod auto, jesli to zamocowanie tlumika to nie bedzie problemu, ale jesli chodzi o amorki lub laczniki stabilizatorow to nie wiem czy zdolam to sam sprawdzic.

Guest Dżodżo

Łączniki, to sprawdz czy nie maja luzu i tyle, a co do amorkow to ciezko samemu sprawdzic.Jedyne, co z amorkami mozesz zrobic, to przylozyc palce do do gornych mocowan amorka i kolysac samochodem i czuc w palcach czy stuka czy nie.

POZDRAWIAM.....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...