Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] Brak mocy- nie wchodzi na obroty


Gość wader

Rekomendowane odpowiedzi

Jak uruchomię moją P11.144 to na benzynie nie ma mocy-nie wchodzi na obroty i nawet po dodaniu na maxa gazu nie reaguje tak jak powinna- slimaczy sie jak żółw- jak przejdzie na gaz to auto dopiero jedzie i jest wówczas wszystko ok. Co może być-???

Wiem, że wstępnie muszę sprawdzić pompę paliwa iprzepływomierz. A tak przy okazji to wlałem benzynę na Shellu- chyba nie jest chrzczona!!!!!!!!

SPRAWDZIŁEM NA KOMPIE I JEST OKI- benzyna zasyfiła filtr paliwa!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź przepływkę przede wszystkim. pompa paliwa jak nie daje ciśnienia.. to zwykle daje się jechać, a dopiero od pewnych obrotów silnika nie ciągnie. jeszcze może być padnięta sonda lambda,.. ale ona raczej nie powoduje aż takich różnic... może też regulator ciśnienia paliwa, albo EGR zepsuty (o ile występuje w P11.144)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

przyczyna moga byc zapchane lub uszkodze koncowki wtryskiwaczy,mialem ten sam problem w p10 primerce,kupilem srodek na stacji benzynowej to czyszczenie i smarowania ukladu paliwowego,troszke sie odblokowaly,ale i tak musialem wymienic koncowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...